Szkoła dla elity
powrót do forum 3 sezonu

Rebe niczym Nairobi

ocenił(a) serial na 7

Czy tylko ja mam wrażenie, że Rebe jest nastoletnią wersją Nairobi z 'Domu z papieru'? :D

ocenił(a) serial na 8
Ruddie

Nie tylko ty ;-)
Zwłaszcza sposób mówienia i ton głosu przypominają Nairobi.

ocenił(a) serial na 8
Ruddie

Rebe ładniejsza.

ocenił(a) serial na 10
Ruddie

Nawet jej wygląd, nos jak Nairobi, głos..

ocenił(a) serial na 7
Ruddie

O tym samym pomyślałam!!!!!!!!!!!

Ruddie

Też tak pomyślałam, zastanawiałam się czy to nie jest przypadkiem jej młodsza siostra

Ruddie

Czym dalszy sezon Szkoły dla Elity tym większa cenzura scen z Carlą (Ester Expósito).
Pierwszy odcinek I sezonu był bardzo pozytywnie zaskakujący pod tym względem. Carla niesamowicie zmysłowa i piękna. Normalnie pokazywali jej biust podczas scen, a potem jeszcze tylko sekundowy kadr z jej biustem w 3 odcinku (ten trójkącik) i KONIEC. A co dalej w sezonie II i III? Wszystkie inne sceny to było ukrywanie jej ciała przed widzami. Nie wiem czy to ona nie chciała pokazywać chociażby biustu, czy producenci zmienili zdanie.
Poza tym z tą Mariną w I sezonie (María Pedraza) były dwie sceny, ale pokazali wielokrotnie więcej (tyłek i piersi), niż ze znacznie piękniejszą Ester.
Już nie mówiąc o tym że dupy FACETÓW pokazywali wielokrotnie (jakby serial bardziej kierowany do gejów), a tyłka Ester w normalny sposób nie pokazali ani razu.

Ruddie

haha, dokladnie to samo pomyslam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones