Odtwórz Zwiastun nr 3 (sezon 3, polski) 1:32
SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Élite

2018 1 godz.
7,3 35 428
ocen
7,3 10 35428
6 551
chce zobaczyć
Sprawdź co obejrzeć na
{"id":"803081","linkUrl":"/serial/Szko%C5%82a+dla+elity-2018-803081","alt":"Szkoła dla elity","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/30/81/803081/7859892.2.jpg"}
Kiedy do ekskluzywnej hiszpańskiej szkoły trafia trójka pochodzących z klasy robotniczej uczniów, dochodzi do tragedii.
{"seasons":[3,2,1]}
25
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Szko%C5%82a+dla+elity-2018-803081/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/803081","link":"/serial/Szko%C5%82a+dla+elity-2018-803081/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/803081","link":"/serial/Szko%C5%82a+dla+elity-2018-803081/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Szkoła dla elity
Szkoła dla elity (2018) Zwiastun nr 3 (sezon 3, polski) 1:32
Szkoła dla elity
Szkoła dla elity (2018) Zwiastun nr 2 (sezon 2, polski) 1:11
Szkoła dla elity
Szkoła dla elity (2018) Zwiastun nr 1 (sezon 1, polski) 2:06
Szkoła dla elity: Sezon 3 | Oficjalny zwiastun / trailer nr 3 (sezon 3, polski) | 2018 | Serial Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Jednak może to wcale nie oznacza, że szczęście się do nich uśmiechnęło... Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. Kto ma krew na rękach? Czy za zabójstwo odpowiada jeden z nowych dzieciaków? Czy może coś innego, co kryje się głęboko pod powierzchnią?
[3,2,1]

Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Jednak może to wcale nie oznacza, że szczęście się do nich uśmiechnęło... Zajadły konflikt między tymi,Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Jednak może to wcale nie oznacza, że szczęście się do nich uśmiechnęło... Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. Kto ma krew na rękach? Czy za zabójstwo odpowiada jeden z nowych dzieciaków? Czy może coś innego, co kryje się głęboko pod powierzchnią?

dystrybucja
Netflix
studio
Netflix
data produkcji
2018
tytuł oryg.
Élite
inne tytuły
Szkoła dla elity Polska
Więcej...
Zdjęcia do serialu zrealizowano w Madrycie i w paśmie górskim Sierra de Guadarrama (Hiszpania).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Serial dobry ale jeśli polscy nastolatkowe też się tak prowadzą to nie wiem dokąd ten świat zmierza.

  klaudia2251 ocenił(a) serial na 7

  Nie jestem pryderyjna ale brak jakichkolwiek zasad moralnych trochę przeraża.

 • Wiek aktorów...

  babajagna

  Dość dojrzały wiek aktorów niestety psuje zabawę - w tych mundurkach szkolnych ludzie w wieku 20+ wyglądają nienaturalnie, trochę, jakby mieli zagrać w pornosie, zwłaszcza, że szkolne mundurki noszą dość wyzywająco. Nie żebym była pruderyjna, ale te miniówki, dekolty, kabaretki w elitarnej szkole?

 • sezon 3 Rebe niczym Nairobi

  Ruddie ocenił(a) serial na 7

  Czy tylko ja mam wrażenie, że Rebe jest nastoletnią wersją Nairobi z 'Domu z papieru'? :D

 • Jeśli kiedyś zrobią film o Enrique Iglesiasie, to aktor grający Samulela powinien mieć zagwarantowana główna role. Oczywiście pod warunkiem, ze do tego czasu się co nieco ‚oddrewni’, bo w ‚Elite’ był najsłabszym ogniwem.

 • Ogromny plus za liczne wątki gejowskie :)

  mike__25 ocenił(a) serial na 8

  Jeszcze większy za pokazanie ich w sposób naturalny, prawdziwy, bez politycznego podtekstu i całej tej otoczki aktywizmu. Statystyczny gej się przecież tym nie zajmuje tak właśnie być powinno mieć wywalone na homofobów! Oby więcej podobnych wątków w kolejnych produkcjach ... więcej