serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Szkoła dla elity

Élite
2018
50 min.
7,1 44 956
ocen
7,1 10 1 44956
Kiedy do ekskluzywnej hiszpańskiej szkoły trafia trójka pochodzących z klasy robotniczej uczniów, dochodzi do tragedii. więcej mniej
Szkoła dla elity zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

GLAAD Media
Serial zdobył nagrodę GLAAD Media oraz 2 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
Szkoła dla elity
Zwiastun nr 7 (sezon 7, polski)
Szkoła dla elity
Zwiastun nr 6 (sezon 6, polski)
Szkoła dla elity
Zwiastun nr 4 (sezon 4, polski)
nr 7 (sezon 7, polski) 2023-10-17T15:38:11 https://fwcdn.pl/webv/69/22/66922/66922.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/281/803081/Szkola_dla_elity_sezon_7_Oficjalny_zwiastun_Netflix.vp9.1080p.webm

Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Jednak może to wcale nie oznacza, że szczęście się do nich uśmiechnęło... Zajadły konflikt między tymi,Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Jednak może to wcale nie oznacza, że szczęście się do nich uśmiechnęło... Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. Kto ma krew na rękach? Czy za zabójstwo odpowiada jeden z nowych dzieciaków? Czy może coś innego, co kryje się głęboko pod powierzchnią?

dystrybucja
Netflix
studio
Netflix
tytuł oryg.
Élite
inne tytuły
Elite Wielka Brytania
Elite USA
Elite Kanada
Elite Australia
Elite Irlandia
więcej
W odcinku "Yo lo maté" (5x01) Patrick Blano przygotowując się do drzemki, zdejmuje koszulę. Kiedy jednak Iván Carvalho ściąga mu spodnie, widać, że znów ma ją na sobie.
Zdjęcia do serialu zrealizowano w Madrycie, San Lorenzo de El Escorial, Collado Villalba, Villaviciosa de Odón, gminie Guadarrama oraz paśmie górskim Sierra de Guadarrama (Hiszpania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych