PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 089
ocen
7,3 10 1 8089
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

Powiem wam że to jeden z ciekawszych seriali, ale irytujące są pory puszczania tego serialu:((((

Bobikx

No niestety, pora jest beznadziejna ... Ja mam serial nagrany na kasetach i płytach, więc mogę go oglądać zawsze i wszędzie :)

ocenił(a) serial na 10
Peyton_7

Peyton, ja widzę ze Ty jestes prawdziwą fanką tego serialu, podobnie jak ja, jednka rzadko to sie zdarza. zazdroszcze Ci tych kaset i płyt :(

ryjeczka

Fak, bardzo lubię ten serial. Niestety fanów jest niewielu i nie ma specjalnie z kim pogadać...

ocenił(a) serial na 10
Peyton_7

Peyton mam pytanie czy wiesz czy moze mozna gdzies kupic plytyz tym serialem,albo moze bys go dala rade przegrac na czyste plyty i mi odsprzedac kopie??prosze bardzo mi na tym zalezy

gpaula12

Niestety nie wiem, gdzie mozna kupic plyty, nie wiem czy w ogole sa. Nie umiem przegrywac z VHS na plyty, ale postaram sie ten problem rozwiazac:)

ocenił(a) serial na 10
Bobikx

Serial jest świetny, jak byłam mała pamietam ze oglądałam kilka odcinków, niestety juz nie pamietam o co w nich dokładnie chodziło:( Teraz za to nadrobie to na pewno. Ma cos w sobie tez serialik że przyciąga...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones