PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 084
oceny
7,3 10 1 8084
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

2 ostatnie odcinki

ocenił(a) serial na 10

napiszcie mi proszę, co się wydarzyło w dwóch ostatnich odcinkach, w ten weekend;)

ryjeczka

Ja mogę streścić ci tylko ten niedzielny, bo sobotniego nie widziałam... A więc tak:
Między Jodie a Mattem doszło do kolejnych konfrontacji. Jak Matt zajął się badaniem sprawy pewnego przedsiębiorstwa zatruającego wody oceanu, Jodie nie była z tego zadowolona, tym bardziej, że w kacji towarzyszyła Mattowi Allie (nawet go w pewnym momencie pocałowała). Jodie postanowiła zakończyc ten związek, stwierdzając, że ona i matt są zupenie różni i nie wie tak naprawdę co ich łączy.
Do mieszkania Sam wprowadził się ten nowy nauczyciel (niestety nie mogę sobie przypomnieć w tej chwili jego imienia). On również pomagał Mattowi w akcji. Razem z Mattem zakradli się w nocy do przedsiębiorstwa aby pobrac próbki do badań. Nauczyciel został tam do rana. Sam się o niego martwiła więc podjechała tam na motorze i zabrała go domu, gdzie się pocałowali.
No i to chyba były najważniejsze rzeczy. Było troche jeszcze o Kat, ale mało istotne.
Pzdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones