PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 084
oceny
7,3 10 1 8084
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

przypadkiem w sobotę i to na sam początek. Już o tym serialu całkiem zapomiałem a naprawdę bardzo go lubie. W dodatku o ile się nie mylę to dają dwa odcinki naraz bo kiedyś pamiętam ten pierwszy odcinek i wogóle wszystkie trwały krócej o połowe jak oglądałem na TVN. Już jutro znów będzie, polecam go wszystkim jak dla mnie jest świetny.

GIT

To prawda serial jest świetny, a co ważne australijski więc trochę inne spojrzenie niż seriale młodzieżowe amerykańskie. Pamiętam, że te pierwsze odcinki [pierwsza seria] była lepsza. Ale i tak fajnie, że to powtarzają. Mało jest teraz dobrych seriali w naszej TV dla młodzieży...

ocenił(a) serial na 9
GIT

Ja tez lubie ten serial,niestety nie moge ogladac go w niedziele:-(
Moze ktos napisac co bylo dzisiaj? Prosze:-)

ocenił(a) serial na 9
Mother_Earth

No dobra postaram się w wielkim skrócie: Jodie rapuje na boisku szkolnym "Spalić szkołę" co bardzo rozdrażniło tego faszystofskiego nauczyciela(nie pamiętam jak się nazywa ale chyba wiadomo o kogo chodzi) i zabrania rapowania. Jednak sytuacja się powtarza, Jodie idzie do dyrka potem do psycholog. Nick oczywiście stanął za Jodie i namawia Rose, redaktor gazetki szkolnej do opublikowania w gazetce tekst piosenki Jodie, a następnego dnia ktoś potpalił kosz na śmieci i namalował na szkole "spalić ją", co powoduje zamknięcie gazetki przez dyrka namawianego przez faszyste. A może najpierw było to podpalenie kosza? Nie pamiętam w każdym razie wszystkich wkurzyło strasznie ograniczanie wolności słowa uczniom, Nick namawia wszystkich ze swojeje paczki do strajku, następnego dnia siadają na korytarzu i dyrek postanawia rozpocząć negocjację(a i psycholog i pani Milano odkrywają że dyrek swego czasu też strajkował w szkole) i dyrektor pozwala rapować i publikować gazetkę tylko mieli opublikować przeprosiyny dla tego faszysty(tak naprawde to on nie jest faszystą tylko nie wiem jak on ma:)) za to że Jodie obraziła jego rodziców twierdząc że są spokrewnieni gdy ten nauczyciel wyskoczył na nią za drugim razem na boisku, zabrał wtedy też magnetofon co zostało w gazetce nazwane zawłaszczeniem(w nielegalnym wydaniu gazetki, które wyszło po zamknięciu gazety, ogłosili w niej strajk), i za to też domagał się przeprosin. Wszystko skończyło się w walentynki małą imprezką na której rapowali Nick i Jodie którzy w tym odcinku pierwszy raz się pocałowali a Steve pogodził się z tą piegowatą blondyną(sorry ale też nie pamiętam jak ma na imię). To by było na tyle w wielkim skrócie. Pozdro

ocenił(a) serial na 9
GIT

Dzieki!
Nie moglam zobaczyc 1 pocalunku:-( Co za glupia godzina!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones