PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 089
ocen
7,3 10 1 8089
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

Niech każdy kto tu wejdzie poda swojego ulubionego bohatera/bohaterkę (można kilka) z wszystkich serii!

Mephala

Z pierwszej serii RVERS i CHAKA. Mało już pamiętam ale w jednym odcinku było jak on ją zaprasza do eleganckiej restauracji i nie chcieli ich obsłużyć. Pamiętacie to? Strasznie się wtedy zdenerwowałam.
pozdrawiam

Gitka

Nawet żle napisałam nazwisko mojej ulubionej postaci, widać jak duzo juz nie pamiętam PETER RIVERS tak blondyn z długimi włosami...

Gitka

teraz dopiero zauważyłam, że nie ma go nawet w obsadzie, fatalnie Scott Major
http://www.filmweb.pl/Scott,Major,filmografia,Person,id=248505 [www.filmweb.pl/Scott,Ma ...]
mam nadzieję, że szybko go dodają

ocenił(a) serial na 10
Mephala

Ja lubię dużo osób z tego serialu, ale postanowiłam, że wybieram jedną i to będzie Jodie Cooper. Uwielbiam aktorkę, która ją gra, mam nawet jej płytę. Niesamowity głos, wielki talent.

ocenił(a) serial na 9
Mephala

Jodie,Katerina,Drazic,Charlie, Sarah,Stassy,Nick i Con,prawie wszyscy byli fajni,niestety nie pamietam wszystkich tak dokladnie

ocenił(a) serial na 10
Mephala

A ja bym strasznie chciała zobaczyć inne filmy lub seriale z aktorami ze "Szkoły złamanych serc". Mogliby coś dać w telewizji. :(

Mephala

Dla mnie najlepszym wątkiem był i będzie romans Drazica i Anity Ehh.... mam nadzieję że TVP wykupiła całą serię a nie tylko pierwszych pare odcinków z '95 heheh :P

Pozdrooffka dal fanów boskiegie Kurta :D

Mephala

Jak narazie obejrzałam może z 17 odcinów, ale już zdążyłam polubić dwie postacie- Cona i Riversa :)

ocenił(a) serial na 8
Mephala

ja najbardziej lubiłam Drazica i Anite no i Sarah z pierwszej seri to chyba Danielle i Steve'a. Fajnie znów oglądać ten serial. Mam nadzieję że do serii pojawienia się moich ulubionych bohaterów zdąże kupić nagrywarkę DVD no i liczę, że TVP wykupiła wszystkie serie(chyba było ich sześć). Wydaje mi się, że kiedyś na TVN odcinki trwały 30 min. A może mi się zdaje...pozdr

ziena

Tak, bo wczesniej jeden odcunek byl rozbijany na dwa polgodzinne.
A co do bohaterow ... Ja podobnie jak Blissy uwielbiam Anitę i Drazica. Tworza swietna pare. A najbardziej wkurzajaca byla dla mnie Gem i Lee. Tych to normalnie nie znosilam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones