7,3 7 915
ocen
7,3 10 7915
951
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":104041,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Heartbreak+High-1994-104041/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc
  • spiwi ocenił(a) ten serial na: 10

Pytanie do "starszych" fanów z roczników +/- 1980-1990, czy ktoś z Was ogląda sobie go ponownie od początku odcinek po odcinku? Czy po prostu "dla funu" sobie odświeżyliście kilka odcinków i odpuściliście temat?
    Ja oglądam kilka odcinków tygodniowo i utwierdzam się w przekonaniu, ze był naprawdę świetny swego czasu. Wiadomo- sposób kręcenia czy montażu tak typowy dla lat 90 jest... tak typowy dla lat 90 (te mocne zbliżenia, przekrzywianie kamery etc.), ale mimo wszystko ogląda się go dobrze w kwestii samego scenariusza, problemów nastolatków, dużo też robi australijski klimat.

Dopytam- czy są tutaj jacyś młodsi widzowie (roczniki 00+) czy go sobie regularnie odcinek po odcinku oglądają? Czy tylko zerknęliście? :)
    Pozdrawiam

• spiwi Ja oglądam regularnie, w sumie jestem już na końcówce, rocznik 89 :) Z miłą chęcią powróciłam do tego serialu, oglądałam go wcześniej w czasach licealnych i, szczerze, postrzegałam ten serial inaczej, bardziej widziałam w nim powierzchniową warstwę. Teraz sobie odświeżam i widzę serial całkowicie inaczej.

• klaudynka9333 ocenił(a) ten serial na: 10

spiwi Oglądam ale zaczęłam od 5 sezonu bo wtedy pojawia się Anita, Ryan, Drazic

• 1923 ocenił(a) ten serial na: 9

spiwi Rocznik 90' i stały widz Szkoły za czasów wakacji i ferii na TVP. Odpaliłem od początku, bo te sezony były najrzadziej emitowane. I zamierzam przerwać z chwilą pojawienia się Drazica z całą ferajną, bo wciąż dobrze pamiętam.

Australijski vibe wciąż trzyma mocno. Po serialu widać, że... jest już retro, cały z lat 90-tych. Seriale młodzieżowe naprawdę poszły do przodu. Niemniej w swoich czasach odważny przez poruszane tematy, na co nie zwracałem wtedy uwagi.