PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 078
ocen
7,3 10 1 8078
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

No właśnie! Bardzo chętnie obejrzałabym raz jeszcze, ale gdzie?

nokiae65

Podbijam pytanie.

nokiae65

Myślałam,że będzie na zalukaj ,ale lipa :/
A szkoda bo też bym chciała wrócić do tego serialu ...

OlciaxGlamcio

Mam cały pierwszy sezon i myślę, że kolejne też bez problemu da się ogarnąć ale niestety napisy tylko do dwóch pierwszych odcinków :|

m1123

a gdzie moge znalezc pierwszy sezon? na youtubie znalazlam tylko kilka odcinkow pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
OlciaxGlamcio

a kto by nie chciał...
niestety ale raczej mało prawdopodobne że zostanie kiedykolwiek wyemitowany ponownie w tv.
jedyna nadzieja w osobach (a są takie) które nagrywały ten serial i kiedyś zdecydują sie na upload.
na ten moment pozostaje zadowolic się 18 odcinkami z lektorem które są dostępne na necie.
oczywiście jeśli ktoś posiada więcej to proszę o info

ocenił(a) serial na 10
johnny89

18 odcinków 1 sezonu?A z tego co wiem to TVP miała kiedyś pożar w archiwach i m.in. spłonęły pierwsze sezony Szkoły Złamanych Serc...

ocenił(a) serial na 10
mandaryn111

mandaryn111 - skąd masz tak ciekawe informacje? W sumie to nie jestem pewien czy ostatnio (parę lat temu w wakacje) TVP nie puszczała serialu od późniejszych odcinków. Jeszcze parę lat wcześniej puszczali od początku. Natomiast pod koniec lat 90. emitowano też serial na innej stacji/stacjach. Tylko już mnie pamięć myli na której: mógł to być RTL7 lub TVN.

Outro

Tv Wisła, czyli TVN.

Outro

Tak zgadza się z 4 lata temu leciało z tym że odcinki z Draziciem i Anitą, przypominam sobie po 13:45

nokiae65

Ooo a mnie wzięło na wspomnienia wakacji, kiedy oglądałam ten bardzo fajnie, i przyjemny serial. Z bohaterów to pamiętam tylko Lee i wiem jak się zaczynało to huśtał się na huśtawce. Hahaha bardzo bym chciała żeby puścili jeszcze to w tv

ocenił(a) serial na 8
daarionaharis

haha, kilka wakacji kojarzy mi się właśnie z tym serialem, pamięta ktoś o której to leciało na TVP1? Codzinnie rano specjalnie wstawałem, żeby oglądać, ależ wspomnienia wróciły :P

ocenił(a) serial na 7
daarionaharis

Ja tam pamiętam Ryana i tego kolesia z kolczykiem w uchu i ten ich "dom". Jakie wspomnienia :3

KeThA

hehe, co to za wakacje bez Szkoły złamanych serc, Córek Mcleoda, Kliniki pod kangurem albo Radiostacji Roscoe.

ocenił(a) serial na 7
damianyk

Jeszcze pamiętam, jak leciał serial "Na wysokiej fali". A Klinikę pod kangurem mogliby jeszcze kiedyś puścić...

KeThA

Oj, przypomniał mi się ten serial. Też oglądałam 'Na wysokiej fali' <3

daarionaharis

hahah, chyba wszyscy razem to oglądaliśmy , też pamiętam "na wysokiej fali " i szkołę złamanych serc, a potem na polsacie Czarodziejki :D

ocenił(a) serial na 8
KeThA

Ja też specjalnie wstawałam żeby obejrzeć. Nawet jak byłam na wakacjach to razem z kuzynkami oglądałyśmy :) Szkoda, że nigdzie nie można już zobaczyć tego serialu :(

nokiae65

Znalazłem, wszystkie sezony są do pobrania na TPB

użytkownik usunięty
WielkiSzu

ale niema tam wersji PL

WielkiSzu

mozna prosic o link?

WielkiSzu

Prosimy o link:) umilę sobie wakacje

ocenił(a) serial na 7
WielkiSzu

Też chętnie bym obejrzała...

nokiae65

jak ktoś coś wie gdzie proszę o o info/ Na chomik u nie, jest tylko parę odcinków

ocenił(a) serial na 8
GregorHak

A mozna gdzies online po polsku obejrzec? Najlepszy serial za ktorym teskno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones