PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 083
oceny
7,3 10 1 8083
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

mówimy NIE 'SIÓDMEMU NIEBU!' napisałam już do tvp email, iż rządamy aby 6 sezon skończył sie właśnie na tych wakacjach. Posłuchajcie to mało zdziała ale im więcej meili tym bardziej postawimy na swoim! kto ogląda SIÓDME NIEBO? NIECH PRZESTANIE!

paulinka1975172621975

Jestem całkowicie po Twojej stronie.. Poza tym.. To Siódme Niebo nawet nie jest fajne :D

ocenił(a) serial na 10
_Pauka

7 niebo jest beznadziejne, ale TVP i tak nas oleje. Pisałam do nich, aby wydali HBH na DVD, ale oni nie mają do tego praw. A emisję 6 sezonu na wakacjach rozłożyli tak, aby dokończyć go na feriach. Wiem bo liczyłam. Poza tym nie mogą zrezygnować z 7 nieba, bo podpisali umowę na emisję i obawiam się, że żadne petycje tu nie pomogą...
Jednak jeśli emitowali by HBH po wakacjach w każdą sobotę skończyli by ostatni sezon i mogliby puścić 1 i 2 sezon. To o wiele lepsza propozycja niż ciągle powtarzany 5 i 6 sezon...

katott

Racja.. Chętnie obejrzałabym 1 sezon HBH

ocenił(a) serial na 10
_Pauka

Gdyby chociaż emitowali tak jak kiedyś: w każdą sob i niedz. oraz w każde ferie/wakacje. Teraz zbywają nas odcinkami 3 razy w tyg. Co to ma byc?! I ta pora! Kto puszcza chętnie oglądany serial młodzieżowy w porze obiadu?! Na taki pomysł może wpaść tylko TVP. Brawo...

ocenił(a) serial na 10
paulinka1975172621975

a w jaki sposob pisałaś? ja napisałam. ale nie wiem czy to w ogole dojdzie. bo wydaje mi sie ze to zmyla. a odp Ci chociaż? tak mogli by tak zdrobic. ale wielu ludziom chodzi o 4, 5 i 6 sezon. wiem bo dlugo siedze na roznych forach o HBH. wydaje mi sie, ze faktycznie mogli by puscic 1 i 2 sezon. ale zeby reszte mozna bylo kupic w jakis wypozyczalniach dvd. szukalam wszedzie ale hbh jest niedostepne. beznadzieja. i do siodme niebo jest beznadziejne. w zamian za to powinno byc hbh. ale coz. wykupili to. i musi byc. seryjnie ta pora jest do kitu. do kitu jest też TVP!

ocenił(a) serial na 10
paulinka1975172621975

pisałam pod adres plyty@tvp.pl póżniej mi odpisali, że oni wydają tylko produkcje tvp, a do HBH mają tylko prawa emisji 5 i 6 sezonu...
Jeśli chodzi o wydanie tego na DVD to nie ma szans, ale nadzieja umiera ostatnia...
Co do chęci oglądania 5 i 6 sezonu mało kto ją okazuje. Najchętniej oglądalibyśmy 1, 2, 3, 4 sezon. One są najlepsze. Szczególnie stara ekipa. 4 sezon bezwzględnie najlepszy, a co do póżniejszych sezonów to trochę żal, bo zeszli na psy...

ocenił(a) serial na 10
paulinka1975172621975

tak, tak masz racje. ja jestem za 4 seoznem. bo w ogole go nie pamietam. 5 byl nie dawno. a 6 teraz jest. niby tylko 18 odcinkow jeszcze. ale jeszzce ferie. jestem za 4 sezonem.

ocenił(a) serial na 10
paulinka1975172621975

ale tak są ferie. tylko, że każde województwo ma w innym okresie ferie. np gdy bedzie lecial 6 sezon to ja wtedy bede chodzila do sql ;( nie no udusic to TVP! mogli by skonczyc na wakacjach sezon 6. i na nastpenych puscic 4!

ocenił(a) serial na 10
paulinka1975172621975

Paulinko! Widze, że się angażujesz i chcesz dobrze, ale lepiej aby TVP emitowała HBH od 1 sezonu sugestywnie co tydzień w całym roku, a nie przerywali poszczególne sezony, aby wracać do połowy.

ocenił(a) serial na 10
paulinka1975172621975

rany jestem taka zła. dobrze by bylo aby mozna bylo ogladnac te odcinki w internecie wtedy bylo by po sparwie. albo kupic w jakims sklepie z DVD. ale nie ;( nic nie ma ;( piszecie emaile do tv? ja juz napisałam sporo. jutro mam zamiar isc do sklepu doładowac konto i zadzownic tam. nie bedą MNIE WKURZAC. CHCE WIEDZIEC PROSTO Z MOSTU NA CZYM STOJE. BEDE DZWONILA POD WSZYSTKIE PODANE MI NR. znudzilo mi sie bawic z glupim tvp w 'ciuci babke'

ocenił(a) serial na 10
paulinka1975172621975

nie zabronia mi tam zadzwonic. do sadu nie pojde. czy na policje. no chyba ze nie odbiora ale watpie

ocenił(a) serial na 10
paulinka1975172621975

Odbiora, wytłumaczą Ci, że z DVD będą nici i grzecznie powiedzą spadaj...

ocenił(a) serial na 7
katott

teraz leci 5 sezon drodzy koledzy. Dziś był odcinek 165. Jeszcze 45 odcinków do kategorycznego końca.

ocenił(a) serial na 10
panna_ill

sorki ze pisze tutaj ale chciałam się w końcu dowiedzieć czy będzie coś takiego ze Lee bd z Nikki ?? czy te odcinki co lecą teraz w telewizji bd leciały dalej,bo coś słyszałam o siódmym niebie ?? a na youtube można obejrzeć dalsze odcinki od 165 ??

ocenił(a) serial na 10
paulinka1975172621975

można ale w innym jezyku.
za krótki <br/>

ocenił(a) serial na 10
paulinka1975172621975

można ale w innym jezyku.
za krótki <br/>

ocenił(a) serial na 10
paulinka1975172621975

aha to w sumie mi bez różnicy ,ale jak mam wpisać break high.... 166 np. sezon 5 ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones