PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 081
ocen
7,3 10 1 8081
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

Hej wszystkim :)
Chciałabym się dowiedzieć, które z postaci HBH lubicie najbardziej. Dla mnie, jeśli chodzi o chłopaków, numerem 1 zawsze był Drazic (choć Marc jest przystojniejszy, ale nie w tym rzecz) :) Wolałam jednak, gdy Draz był cwanym buntownikiem niż potulnym barankiem, ale i tak jest świetny, gdy on pojawia się na ekranie, wiem, że nie będzie nudno :)
Teraz, oglądając HBH, z dziewczyn najbardziej tęsknię za Kateriną i Mai. Obie nieco wredne i niezdecydowane, ale zawsze pomysłowe, nieźle ubrane... Dało się je lubić :)
A Wasi ulubieni bohaterowie? Zgadzacie się ze mną, czy macie odmienne typy?

Pozdrawiam :)

Riddle_

ja z chłopaków oczywiście wielbię Drazica, no bo kogo innego ;) Najbardziej lubiłam go gdy był z Anitą, zmienił się, był taki opiekuńczy i oddany i pomimo wszystkich kłótni zawsze ją kochał. Jako buntownika również go lubię ;)

Z kolei z dziewczyn lubię Anitę i Katerinę. Zupełne przeciwieństwo, ale obie mają coś w sobie. Anitę lubiłam chyba ze względu na to , że była z Draziciem, a Katerinę, była uparta i zadziorna. ;))

kogut93

O, czyli w sumie obstawiasz podobnie jak ja :) Ja jednak Anitę stawiam dopiero na drugim miejscu, bo wiele straciła w moich oczach po odejściu od Drazica z Toddem. Mimo wszystko, jest jedną z moich ulubionych postaci :)
Pozdrawiam.

Riddle_

Siema :D
Z 6 sezonu oczywiście Draz, pani Kassis :D Despo i Dennis
z poprzednich Mai, Katerina, Charlie, Bolton, Matt ;] no i Ryan ^^

_Pauka

Draz i Katerina... Jak na razie nasi ulubieńcy :)
Pozdrawiam.

Riddle_

ja Drazica oczywiście uwielbiam najbardziej,za jego charakterek:D
a jeśli chodzi o dziewczyny to Anite bo dziewczyna Draza,ale w sumie to Katerina była super miała coś w sobie jak już mówicie.
Bohaterowie pozostałych sezonów których libiłam to Bolton,Mat(przystojniaczek),Mai która jednak straciła w moich oczach kiedy to przez to co zaszła między nią a Drazicem on rozstał się z Anitą

DevilGirl

Tak, moja sytuacja z Mai wygląda tak samo :)
Boltona i Matta również miło wspominam.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
Riddle_

Nie przepadam za Draziciem, z chłopaków Marc,Charlie,Kurt ... a babki? ich chyba więcej więc jest w czym przebierac, ale nie- Anita-NIE za przeciętna, moje faworytki to Mai,Nikki,Gemm,Tess(hehe chociaż dopiero w jednym odcinku ją widziałem) i Katerina, ale odcinków z Kateriną to stosunkowo mało widziałem, bo ja serial oglądam od 2008 wakacji co wakacje no i we ferie jeżeli leci.. Ciekawe co będzie jutro z Tess ^^ Szkoda, że pomiędzy Marc'iem a Kassis nic nie zaszło :((

Mariusz69

O, czyli jest jednak ktoś, kto nie za bardzo lubi Drazica... :) Charliego też miło wspominam, zawsze był wyrozumiały i spokojny. Nikki i Gemm lubiłam, ale tylko w pierwszych odcinkach, w których się pojawiły, potem zaczęły mnie denerwować :)
Pozdrawiam.

Riddle_

Mnie również Gem straasznie denerwuje.. Jest wredna, zwłaszcza w tej sprawie z Tess.
Ale Marc jak najbardziej w porządku ;D nic do niego narazie nie mam

ocenił(a) serial na 9
_Pauka

Tess z Dennisem na taichi to mnie zaskoczyło! O_o Dziś (środa) pojawi się Anita :P

Mariusz69

Tak, dla mnie to też było zaskoczenie :)
Fajnie, że Anita wraca.

_Pauka

Zgadzam się :)

ocenił(a) serial na 7
Riddle_

Z chłopaków najbardziej lubiła Nicka chociaż ciężko mi było wybaczyć jego romans z Danielle, później polubiłam także Riversa a od kiedy ich nie ma moją ulubioną postacią jest Drazic.
Z dziewczyn uwielbiałam Jodie a z późniejszych sezonów to Katerine i Anite.

KiMbErLy_5

Szczęściara! :) Ja tez oglądałam wcześniejsze odcinki HBH, ale to było koszmarnie dawno temu i z ledwością sobie przypominam Nicka czy Danielle... Chciałabym obejrzeć Szkołę złamanych serc od początku :)

ocenił(a) serial na 7
Riddle_

Ja też dokładnie nie pamiętam początkowych odcinków z chęcią bym zobaczyła je jeszcze raz zwłasza że były według mnie najlepsze:)

KiMbErLy_5

Tak, fajnie by było sobie HBH przypomnieć od początku :)

ocenił(a) serial na 10
KiMbErLy_5

No wreszcie ktoś kto pamięta i zna 1 sezon:)Dla mnie ulubioną postacią zawsze był Nick Poulos i wogóle 1 sezon najlepszy.Wsumie wszystkich lubiłem z 1 sezonu:)

ocenił(a) serial na 9
mandaryn111

Niech ktoś opowie co dziś było w serialu, bo przespałem ;P ale nie ze stronki tylko swoimi słowami xD

Mariusz69

Drazic dostał od agenta nieruchomości propozycję sprzedaży warsztatu (tego, który odziedziczył po ojcu). Ma podpisać umowę, a po sprzedaży dostać 100 tys. dolców. Okazało się jednak, że ojciec miał długi i Draz ma kłopoty, bo musi spłacić 60 tys. Następnego dnia agent mówi mu, że wartość warsztatu bardzo spadła. Drazic nie ma skąd wziąć kasy i dlatego facet, któremu jest dłużny nachodzi Anitę w warsztacie i grozi jej (nic jej się nie stało, bez obaw) :) Potem Draz oddaje mu trochę kasy i pyskuje mu :) Za to w szkole na lekcji Carson rozmawia z uczniami o propagandzie. Ci śmieją się z niego i mówią, że nie dadzą sobie wcisnąć kitu :) Carson od tej pory zaczyna naśmiewać się z Thani, mówi publicznie, że jej oceny się pogorszyły itp. i tak przez parę dni. Wszyscy oprócz Marca mają z Thani niezłą polewkę. Jak się okazuje, Thania i pan Carson robili to wszystko specjalnie, żeby uświadomić reszcie, że problem propagandy istnieje. Gdy Marc się o tym dowiaduje, jest trochę zły na Thanię, ale wiadomo, wybacza jej :) Natomiast Tess bardzo chce iść na koncert, niestety jej ojciec jej nie pozwala. Dennis idzie więc do niego i dogaduje się z ojcem Tess. On pozwala jej pójść, ale pod warunkiem, że pójdzie z Dennisem. Tak też robią, ale Tess poznała paru chłopaków-gotów i to z nimi spędziła koncert.

mandaryn111

No to zazdroszczę :)

Riddle_

moi ulubieńcy to; Katerina Mai Carle Lee Anita są boscy!!!!! P O Z D R A W I A M!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 8
drzewowlaz

Hmm ciekawy temat został założony ;)

Moimi ulubionymi postaciami z HBH, wśród chłopaków są Marc ( lubi piłkę nożną i ma taki włoski styl bycia ;D ) noi Drazz ( choć wolałem go za czasów gdy był właśnie takim ,,buntownikiem" choć teraz wydoroślał, to i tak lubię tą postać ) z kolei z dziewczyn lubię Katherinę i Mai, i też momentami Tanię, lubiłem wcześniej bardzo Anite ale gdy potraktowała w taki sposób Drazza, dla tego policjancika, to trochę ta postać podupała w moich oczach . . . ;) z kolei nie lubię z chłopaków Charliego i Lee, tacy jacyś dziwni byli. . . Charliego głównie za to że wiecznie miał coś do Drazica i że był z Anitą w pewien sposób na złość właśnie Drazicowi, natomiast Lee, to głównie wtedy gdy tak prowokował Kurta, i próbował podlizać się wszystkim na swój sposób . . . a z dziewczyn to nie trawię Gemm - jest strasznie wkurzająca, i Melanie . . . - dobrze że wyjechała do tego Paryża ;D

P.S.
Wiecie może czy są gdzieś dostępne odcinki online HBH ?? ;)

Saltsin_yu

Dzięki :)
Marc rzeczywiście jest spoko :)
"lubiłem wcześniej bardzo Anite ale gdy potraktowała w taki sposób Drazza, dla tego policjancika, to trochę ta postać podupała w moich oczach . . . ;) "- dokładnie tak samo jak dla mnie :)
Za to Charliego i Lee lubiłam zawsze, choć Lee czasem był dosyć denerwujący. Melanie też nie była według mnie zła, szkoda mi jej było, kiedy Bolton udawał, że się w niej kocha.

Co do odcinków online... Sprawdzałam na seans24, ale nie ma tam, niestety...

drzewowlaz

Zgadzam się co do Kateriny :) Również pozdrawiam.

Riddle_

Co do Melanie mi też jej było szkoda kiedy zakochała się w Ryanie niestety bez wzajemności..
Odcinki online.. Jeżeli jesteście zainteresowani odcinkami : 108, 110, 102, 103, 104, 105, 107, 174, 178, 159 to moge je wrzucić na jakiś serwer albo coś ;))

ocenił(a) serial na 8
_Pauka

No byłbym bardzo wdzięczny :) nie wiem mi jakoś Melanie zbytnio nie odpowiadała, no ale każdy myśli co innego ;) ja nie lubiłem Charliego bo on co chwile miał coś do Drazica, a Marc to teraz chyba moja ulubiona postać :) dzisiejszy odcinek był świetny ;D bardzo śmieszny ;DD ;)

Saltsin_yu

Tak, Despo dziś dał czadu :)

_Pauka

Tak, to by było coś :)

Riddle_

Taak i Drazic na końcu ''fajna jesteś'' podobał mi sie ten krótki moment :D:D

_Pauka

http://www.megaupload.com/?d=QCMXWQ4M

http://www.megaupload.com/?d=PTJVXLNE

Oto 108 i 109 odcinek :)

_Pauka

Dzięki :) 108 to jeden z moich ulubionych odcinków :)

Riddle_

oglądacie serial na TVP 1??

paula_filmweb

Pewnie :) Szkoda, że zostało już tylko parę odcinków...

ocenił(a) serial na 8
Riddle_

dokładnie . . .

Saltsin_yu

Może na ferie tvp wznowi emisję, albo puszczą 7 niebo.. ;

ocenił(a) serial na 8
_Pauka

no właśnie nie wiadomo. Tak wogóle to miałbym do was ogromną prośbę, ponieważ z przyczyn osobistych nie będę mógł obejrzeć ostatniego odcinka HBH, i mam taką prośbę czy ktoś mógłby w jaki kolwiek sposób nagrać ten odcinek, a następnie wrzucić go na serwer ? :) bo coś czuję że to będzie bardzo ciekawy odcinek, i nie chciał bym go nie obejrzeć. . .

Saltsin_yu

Ja niestety nie mam funkcji nagrywania.. ;(

: http://www.megaupload.com/?d=M7U1MPU1
: http://www.megaupload.com/?d=FOM7V6F7
: http://www.megaupload.com/?d=NNM62WON
: http://www.megaupload.com/?d=62QKU7AO
: http://www.megaupload.com/?d=NJ6M5VQV

odcinki : 102, 103, 104, 105, 107.

_Pauka

Dzięki, odcinki z Charliem i Kateriną... :) Cudo :)

ocenił(a) serial na 8
_Pauka

Kurcze ;/ no to szkoda, widocznie nie było mi pisane obejrzeć ten odcinek ;D . . . jaaaa :

Saltsin_yu

Zauważyliśćie, że Zac odbija wszystkim dziewczyny? wkurza mnie ;d

_Pauka

na torrenty.org są dwa odcinki pierwszego sezonu. Bodajże 21 i 23 odc.

_Pauka

No tak... Denerwujące :)

Saltsin_yu

Zgadzam się, Dennis totalnie mnie zaskoczył :)

Riddle_

Mam jeszcze 174 i 178 odc. jesteście zainteresowani ?

_Pauka

I jeszcze 159 ;)

Riddle_

Drazic kiedyś mnie denerwował, ale doszłam do wniosku, że jest niezwykle barwną postacią, i skoro wywołuje w ludziach przeróżne emocje, znaczy że jest genialnie wykreowaną postacią. ;D Także Drazic jest numerem 1.
Bardzo lubiłam także Ryan'a i brakuje mi go trochę w serialu.
Lubię Anitę, natomiast wręcz przeciwnie, Jen. - nie wiem, czy tak się to pisze, w każdym razie chodzi mi o dziewczynę, która za wszelką cenę chciała zagrać Roxanne w sztuce.

forrest_run

Gem. Też jej nie lubię.. Ja lubiłam te odcinki kiedy Ryan i Draz byli ze sobą skłóceni.. Hehe. Później się pogodzili i to już nie było to samo co kiedyś..

_Pauka

Hehe, się wie :) I jeśli możesz, to daj jeszcze te odcinki, byłabym wdzięczna :)

ocenił(a) serial na 8
_Pauka

wrzuć wszystkie co masz ;D każdy fan obejrzy z miłą chęcią i powspomina stare odcinki :D

mnie od początku jak przyszedł denerwował ten Zac, nie wiem co dziewczyny w nim widzą. . . ;D

pamiętam kiedyś taki fajny odcinek z Drazem i Ryanem jak musieli jakąś beczkę z okręgu wyciągnąć, to było niezłe, i fakt faktem te odcinki gdzie te 2 postacie były ze sobą skłócone były świetne :), zresztą dla mnie nie ma nudnego odcinnka HBH :)

forrest_run

Tak, Drazic jest świetny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones