PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 078
ocen
7,3 10 1 8078
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

Netflix

ocenił(a) serial na 8

Marzenia się jednak spełniają, już 27 listopada na Netflixie, będzie można znów obejrzeć ten wspaniały serial.
Kiedyś miałam nadzieję, że może się tam ukaże i kurcze, N nie zawodzi. Super wspomnienia do których będzie dane wrócić :)

alienowa

Stało się. Dodali :) Pierwszy raz w życiu obejrzę wszystkie odcinki tego serialu.

ocenił(a) serial na 8
panratio

Widziałam właśnie, także będzie co oglądać. Ja tak samo, w końcu uda się obejrzeć wszystkie odcinki :)

ocenił(a) serial na 9
alienowa

Nie do końca jestem pewny, czy chcę to oglądać. Do serialu mam ogromne pokłady sentymentu przez dawne lata, ale do starych gier też nie chcę wracać. Bo ten upływ czasu widać i chcę zachować tamte wspomnienia.

Ale i tak odpaliłem pierwsze epizody HBH.

ocenił(a) serial na 8
1923

Ja tak samo mam sentyment, ale mimo wszystko lubię powracać do takich lat dzieciństwa. Na razie obejrzałam 2 odcinki i mi się podoba. Mimo, że serial pochodzi z lat 90, to wciąż jest na czasie, nawet jest bardziej aktualny niż te dzisiejsze durnoty i papki dla dzieci czy młodzieży.
Także myślę, że warto do niego powrócić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones