PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 083
oceny
7,3 10 1 8083
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

No nie zaspałem

ocenił(a) serial na 9

Znajdzie się ktoś kto opisze mi dzisiejszy odcinek?

ocenił(a) serial na 10
GIT

W skrócie:
-Stella i Katarina pojechały do Grecji do babci ,żeby prowadzić szkołe tańca
-Steve i Jodie mają pieska o nazwie ,,szczurek",wcześniej Rivers niekciał tego psa i dyrektor szkoły musiał go dać do schroniska, ale pozniej Soutgade wziol go ze schroniska i dał Stevowi i dodal że Rivers ma na zadanie z biologi oglądanie tego psa
Mniejwięcej taki był odcinek :)

ocenił(a) serial na 9
PIOTREK_27

Ok dzięki żeczywiście w wielkim skrócie :) I nie zobaczyłem porzegnania Kateriny :( Pamięta ktoś czy ona jeszcze wróci?

GIT

aktualne odcinki sa z 1994/1995, a katerina ma byc w serialu do 1997, wiec chyba wroci. nie jestem pewna na 100% ale mysle ze tak, zreszta byloby super

ocenił(a) serial na 10
aieczka

A ja przegapiłam dzisiejszy :( Co było??

Jugoslavija

Rivers zostal wydalony ze szkoly przez dyrektora za molestowanie nowej nauczycielki. Ona probowala go bronic, ale nic to nie dalo, wiec postanowila mu pomoc w nauce w domu. Ojciec Nicka wyjezdza do Grecji, pieniadze ze sprzedazy domu dal panstwu Borodino, ktorzy mieli klopoty w pracy. Na przyjeciu na ktorym Con, Steve i Nick robili za kelnerow, Steve zakochal sie i zaczal spotykac z corka gospodyni, (nie pamietam jak dziewczyna miala na imie). W kazdym razie jest elegancka i bogata, ma fajny samochod. Danielle jest zazdrosna. To tak w skrocie, a co do streszczen odcinkow to wystarczy wejsc na strone TVP 1, na program telewizyjny i tam sa opisy! pozdr

ocenił(a) serial na 10
aieczka

Wielkie dzięki :) Czy ja dobrze pamiętam że Rivers bedzie miał romans z tą nauczycielką?

Jugoslavija

Tego nie wiem bo nie ogladalam serialu wszesniej, ale podczas dzisiejszego odcinka tak sobie wlasnie pomyslalam, ze chyba cos bedzie miedzy nimi...

ocenił(a) serial na 8
GIT

co do Riversa i tej nauczycielki to dobrze nie pamiętam, ale zdaje mi się, że będą mieli romans. Natomiast co do Kateriny to jeszcze wróci i na długo zagości w serialu

ocenił(a) serial na 8
GIT

P.S. co do streszczeń to na stronce http://www.heartbreak-high.com w zakładce 'episodes' znajdziesz dokładne opisy po angielsku wszystkich 210 odcinków z sześciu serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones