PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 078
ocen
7,3 10 1 8078
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

Czesc wszystkim fanom hbh ;)
Serial ten zaczelam ogladac od niedawna a bardzo mi sie spodobal...zwlaszcza watek o Anicie i Drazicku:) Chcialabym jednak wiedziec od poczatku jak to z nimi bylo...czytalam opisy odcinków i ogladalam urywki ale i tak jeszcze nie wiem wszystkiego.
Wiec tak:
Wiem,ze zaczeli byc razem...potem Drazic zerwal z Anita bo myslal ze ma na nia zly wplyw...pózniej znów byli razem (no i tu np juz nie wiem jak do siebie wrócili). Nastepnie znów zerwali przez Drazicka który spedzil noc z Mai...no i jeszcze na yt jest fragment gdy oboje ze soba zrywaja na boisku...
Nie wiem nawet czy dobrze tak to sobie posklejalam...Moze móglby ktos mily opisac cala ich historie? Naprawde bardzo mnie to interesuje :)

Pozdrawiam fanów serialu ;*

ocenił(a) serial na 10
izus2302

Izus pomogę Ci:))) ale będziesz miała u mnie dług:)))
Drazic zainteresowł się Anitą w 105 odc gdy rozmawiali na lekcji o prawach zwierząt. Na przerwie chciał ją poderwac, ale ona go olała. Draz nienawidził Ryana i żeby mu dopiec chwalił się, że spotyka się z jego siostrą, ale to było kłamstwo. Gdy Anita się dowiedziała o tych plotkach walnęła Draza w brzuch:) W następnym odcinku Anita zauważyła, że DRazic ma problemy z czytaniem. Namawiała go na wizytę u specjalisty, ale on się wstydził. Mięli też wykonac wspólnie projekt na lekcję. Spotykali się po szkole, aby go zrobić i pewnego razu chlapali się w wodzie. Wtedy DRazic uświadomił sobie, że coś do niej czuje. Anita zaprosiła go do domu żeby ćwiczyli jego czytanie i tam się pocałowali:) W odc 107 już ze sobą chodzili. DRaz przychodził do niej aby czytali, a jej brata niepokoiła ta ich bliższa zażyłość. DRazic zabrał ją po szkole w swoje ulubione miejsce: na plażę gdzie były węże. Póżniej chciał żeby i ona go gdzieś zabrała, ale ona się wykręcała, że nie ma gdzie, a on myślał, że ona się go wstydzi. Anita żeby mu udowodnić swoje uczucia pocałowała go przy całej klasie. POkłóciła się nawet ze swoją przyjaciółką- Melanie. W następnych odcinkach ich związek kwitł i wystawiali nawet sztukę Snu nocy letniej. Ale on namawiał ją na kradzież w sklepie i wpadła. żeby ją ratować rzucił się na sprzedawcą żeby ona uciekła. Anitę dręczyły wyrzuty sumienia i poszła zeznawać na policję. DRAz się wkurzył i ją zostawił kłamiąć, że jej nie kochał i chciał tylko dopiec Ryanowi. Sąd zakazał się im spotykać. Ale w 115 odc Anita w ramach wypadku samochodowego zapadła w śpiączkę, a on pobiegł do szpitala i wyznał jej miłość, ale ona tego nie słyszała. ZAczeła chodzić z Charliem który po tym jak został wywalony przez DRaza z magazynu, mieszkał u Anity. Draz miał reklamować jakiś napój na rolkach i rzucił szkołę. Prosił Anitę by z nim wyjechała, bo ją kocha:) ale ona odmówiła. Draz wrócił do szkoły i starał się do niej wrócić. Naprawiał Charliemu auto, ale to był pretekst do spotkań z byłą. Zostawił jej pod poduszką naszyjnik, a ona przyszła mu go oddać do magazynu. I zaczęli się całować. W następnym odc DRaz prosił by powiedziała CHarliemu, że z nim zrywa. W tym czasie w szkole była głodówka i Charlie widział, że DRaz zbliżył się do Anity. Gdy zgasło światło wymknęli się na korytarz, aby się całować i zobaczył ich Charlie! ZErwał z Anitą i się od niej wyprowadził. Matka dziewczyny, Hilary, nie chciała spotkań córki z DRazem, ale gdy z nim rozmawiała uznała, że on już nie chce jej wykorzystywać... Ciąg dalszy póżniej...

katott

Bardzo dziekuje kattot ;) a kiedy ciag dalszy? juz sie nie moge doczekac bo swietnie opisujesz :)

ocenił(a) serial na 10
izus2302

tEraz przejdę do sezonu 5:) Anita i Drazic byli ze sobą do 151 odc i świetnie im się układało. DRaz nie kłócił się z jej bratem, ona mogła prowadzić spokojne życie do czasu gdy w Shark Pool ktoś nie napadł na Mai. Dziewczyna była roztrzęsiona i szukała pomocy u Drazica, swojego współlokatora. Pewnej nocy gdy bała się spać, przyszła do niego i spędzili razem noc...
Draz ukrywał to przed Anitą, ale Mai, którą dręczyły wyrzuty sumienia, powiedziała przyjaciółce o zdradzie. Anita rzuciła Draza. Póżniej związała się z klasowym kolegą KUrtem, który był nowym wspólokatorem Draza. Chłopcy wciaż się kłocili. Jednak związek Anity i Kurta nie przetrwał, bo był zazdrosny o Drazica.
W 6 sezonie na początku Draz będzie chodził z nową dziewczyną Jet jednak ona pójdzie do poprawczaka, a on znów będzie z Anita. Jednak ona zakocha się w policjancie Todzie i zostawi Draza. Nawet wyjedzie z tym facetem. Draz odziedziczy po ojcu zakład naprawczy aut i będzie miał przez to kłopoty z gościem, który dostarczał mu lewe części. Sprawę będzie prowadził Todd- nowy chłopak Anity i będzie chciał wpakować Draza do więzienia. Jednak gdy Anita przejrzy zamiary Todda, zostawi go, a na koću przyjmie oświadczyny Drazica, który zostanie uniewinniony:) I oto ich historia...
Dla mnie ta para jest genialna!!!

katott

Jeszcze raz bardzo bardzo dziekuje :)
Swietna historia :)

ocenił(a) serial na 10
izus2302

hehe :D nawet ja sobie przeczytałam :) mimo ze ogladalam te odcinki :) zrobilam sobie powtorke z rozrywki :) ;D

ocenił(a) serial na 8
paulinka1975172621975

Todd już nie będzie z Anitą kiedy będzie zaangażowany w sprawę z lewymi częściami. ;)

Oni się wcześniej rozstaną, a on później powróci na bodajże jeden odcinek.

ocenił(a) serial na 10
sbsssj

A no to dzięki,że mnie poprawiłeś....
A mam do Ciebie pytanko:Czy wyjaśniła się sprawa tego o czym mowa w temacie SZKOŁA ZŁAMANYCH SERC gdzie niby możnaby było przegrać odcinki HBH odpłatnie...czy wiesz coś na ten temat?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones