PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 078
ocen
7,3 10 1 8078
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

Witam chciałem napisac ze może zaistniec możliwosc transmisji serialu (chodzi mi o pierwsze sezony) w telewizji darmowej satelitarnej : puls tv , czytałem w ich info że ogłaszali kiedyś serial który chceli by oglądac widzowie na ich stacji , stacja tv puls transmituje glownie stare seriale tak mniej wiecej od 1990 do 2000 roku . Moze gdbysmy zaczeli wysylac wiadomosci o tym serialu moze by cos z tego wyszlo wiem ze juz stacja ta transmitowala jakis serial australijski ale nie pamietam tytulu , kontakt z telewizja puls to : email : kontakt@pulstv.pl , moze lepiej zacznijmy cos dzialac z mniejszymi stacjami bo raczej z tvp nic nie wyjdzie. Czekam na wasze pomysly.

ocenił(a) serial na 10
gdziejechac

A jak ta darmową satelitę zamówić czy ściągnąć, bo nie wiem czy miałabym możliwość jej dostania...

katott

Katott. Czy posiadasz Cyfrowy Polsat ? Jeżeli tak to na pewno masz Tv Puls

ocenił(a) serial na 10
_Pauka

No mam Cyfrowy POlsat... kurcze ja nawet nie wiedziałam, że mam taki kanał:) No to piszę do tej stacji:) Ale ponoć TVP ma w umowie emisji prawa na wyłączność więc wątpię by tą część odsprzedali...

ocenił(a) serial na 10
gdziejechac

spoko bedziemy pisac - gdzie jechac ;) wierzymy w ciebie, i czekamy na nowe info ;]

paulinka1975172621975

Właśnie przed chwilą napisałam do nich e-maila :) Mam nadzieję, że prześlą pozytywną odpowiedź.

ocenił(a) serial na 10
_Pauka

Mam nadzieję, że wogóle odpiszą:))nie tak jak TVP-olewusy

katott

Dokładnie.. Tvp mają gdzieś fanów HBH ...

ocenił(a) serial na 10
_Pauka

Równiez teraz napisałam maila. JUż czekam na odp. oby odpisali!

katott

Taką mamy nadzieje.. ^^
Chętnie obejrzałabym HBH od początku

ocenił(a) serial na 10
_Pauka

No ja też...To były najlepsze czasy...:)))

katott

Dokładnie.. Katherine, Charlie.. Ehh.. Najlepsze postacie. Ale po 130 odc. Już HBH gaśnie..

ocenił(a) serial na 10
gdziejechac

mimo, że zgasło to trzeba je ogladac ;] ;] moze powtorza ;( pisze do stacji PULS. ;p

paulinka1975172621975

Piszcie ja juz tez pisalem nawet poprosilem o to przyjaciol wy tez tak robcie im wiecej emaili tym bardziej sie zainteresuja , a stacja TV Puls nie jest w cale duza ja raz pisalem w innej spraiwe to zawsze odpisywali. Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones