PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 084
oceny
7,3 10 1 8084
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

wszyscy bohaterowie sa niepowtarzalni i fajni, ale Peter Rivers przebija wszystkich. jest niejednoznaczny, inteligentny, najbardziej dojrzaly, cholernie dowcipny, nie daje sobie w kasze dmuchac i calkiem przystojny. najbardziej interesujaca postac w serialu.

ocenił(a) serial na 10
aieczka

Rivers jest cool, ale czasem trochę przesadza. Okropnie mi się podoba jego styl ubioru!!!!!!!!!!!!!

aieczka

Rivers jest troche arogancki i buntowniczy, ale bardzo wrażliwy:P
Podobała mi sie ta scena kiedy usypił małą Tess. Zupełnie jakby nie on...

ocenił(a) serial na 9
aieczka

Tez lubie Petera:-)Co sie stalo z Sam,wyjechala?

Mother_Earth

wyjechala. bo glupia. skoro i tak stracila prace to mogla zostac z riversem, ale jak to zwykle bywa wolala sluchac innych niz siebie. wyjechala i jak narazie sluch o niej zaginal.

aieczka

Rivers wyróżnia się swoim sposobem zachowania się i swoim cooltowym ubiorem. Bardziej podoba mi się jak podchodzi do wszystkiego na poważnie. Z całej klasy to najbardziej lubię Nicka i Cona.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
bennyhillshow

O tak!! Con jest wypasiony!! Jest bardzo, bardzo, ale to baaaardzo koleżeński. On się nie chce z nikim kłucić, wszystko by wszystkim załatwił i wogóle... Con jest super... Aż by się chciało chodzić do takiej szkoły. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones