PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 078
ocen
7,3 10 1 8078
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

witam.ma moze ktos ten serial.moze mozna go kupic? przydal by sie sezon 1.piszcie jak ktos cos woie na ten tenat.dzieki

ocenił(a) serial na 10
carri_k

Ja własnie jutro zadzwonie w tej sprawie dp TVP bo przyjmuja zamowienia indywidualne i wam powiem czy jest taka mozliwosc :P

jacekw92

i jak??? co Ci powiedzieli? Jest taka mozliwosc?

ocenił(a) serial na 10
TMontana

Ja tesz może bym chciał takto ;p

ocenił(a) serial na 10
lupekfcb

Moje pytanie:

,,Witam.Pisząc do widzowie@tvp.pl dostałem informację że istnieje możliwośc skopiowania programu/serialu odpłatnie na płytę lub kasetę.Czy jest taka możliwośc z serialem ,,Szkoła Złamanych Serc,,?Ponieważ nigdzie nie ma go po polsku a i nawet wydania dvd po angielsku pojawił się tylko w Niemczech pod patronatem tamtejszej telewizji no i tylko w TVP można to zobaczyc.,,

Odpowiedz:

,,Witam!

Nagraniami na indywidualne zamówienie zajmuje się Ośrodek Dokumentacji i Zbiorów. Numer telefonu: 022 547 83 50 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16).,,

Rozwalil mi sie telefon wiec predko nie zadzwonie wiec jak wam tez zalezy to zapytajcie sie czy wogole jest taka mozliwosc bo mi SIM szwankuje

ocenił(a) serial na 10
jacekw92

Jakby ktoś z was dzwonił to dowiedzcie sie ile by kosztowało na płytke. Najlepiej wszystkie sezony kture mają. Ja nie zadzwonie bo nie mam kasy na koncie. A może jakbyśmy brali tak pare albo nawet parenaście sztuk (bo myśle rze dużo osób by chciało) to będzie moze jakaś zniżka ;p?? Ale prosze was - zadzwońcie do nich!! Musze to mieć ;)

ocenił(a) serial na 8
lupekfcb

Pewnie zarządają dziwnych sum, jeśli chodzi o kupno to nastawił bym się na max 10 odcinków :P.

ocenił(a) serial na 10
sbsssj

No ale zawsze cos.To moze by ktos zadzwonil bo ja mam telefon w naprawie?

ocenił(a) serial na 10
jacekw92

ja chetnie dopisalabym sie do listy kupujacych! uwilbiam ten serial ale tylko 3 pierwsze sezony bo 3 pozostale zupelnie mnie nie interesuja! :( chociaz dopuki jest katarina to moge jeszcze ogladac.

ocenił(a) serial na 10
jacekw92

ja chetnie dopisalabym sie do listy kupujacych! uwilbiam ten serial ale tylko 3 pierwsze sezony bo 3 pozostale zupelnie mnie nie interesuja! :( chociaz dopuki jest katarina to moge jeszcze ogladac.

ocenił(a) serial na 10
jacekw92

ja chetnie dopisalabym sie do listy kupujacych! uwilbiam ten serial ale tylko 3 pierwsze sezony bo 3 pozostale zupelnie mnie nie interesuja! :( chociaz dopuki jest katarina to moge jeszcze ogladac.

karolinaxxx381

wiecie ile zaspiewaja za płytkę napewno z 50zł ,nie mowiąc o wszystkich sezonach.szkoda ze nie mozna sobie go zakupic na tej stonce tak jak inne,ale moze dlatego ze to serial.a wracajac do dzwonienia ja bym zadzwoniła ,ale uwiezcie nigdy nie udało mi sie załatwic takich spraw na pozytywnie.A moze jednak udało bys sie zeby Filmweb go zdobył??jak myślicie??

ocenił(a) serial na 10
carri_k

Nie wiem ale warto sprobowac :) Mozna zadzwonic

ocenił(a) serial na 10
jacekw92

więc dzwońcie. Może Filmweb załatwi i sprzeda nam taniej. Nie zażąda ogromnych sum. Tylko trzeba ich poprosić.

ocenił(a) serial na 10
lupekfcb

Tzn Filmweb kupi jedno i sam skopiuje. Chociaż nie wiem. Nie mam pojęcia co z tego wszystkiego wyjdzie. Ale mam nadzieje rze ktoś do nich zadzwoni bo ja już pisałem rze nie mam kasy na koncie więc nie moge.

ocenił(a) serial na 10
carri_k

Ja też bym bardzo chciala go mieć nie moge sie od niego oderwac :( i jak nie moge obejzec to tragedia bo sie da sie sciagnac z nikad a moze ktos kto ma karte telewizyjna nagrywał ale watpie ale zawsze to jakis trop kiedy przeszukam net i jak cos napisze

ocenił(a) serial na 10
carri_k

http://www.heartbreak-high.com/episodes.htm
po zalogowaniu się można obejrzeć odcinki każdej serii-niestety tylko po angielsku... :/

katerin_k

czemu nei można na tej stronie zrobic rejestracji.piszą a e-mail nie taki? co jest grane.Ale chyba duzo nas nie skasuja za założenie tam strony.

ocenił(a) serial na 10
carri_k

Temat stary, ale odgrzebałam go po to by dowiedzieć się czy udało się Wam kupić te odcinki? Dajcie znak! Błagam... No i jakiej sumy zażżdali, czy jeden odc na jednej płytce DVD i w jakiej cenie...

ocenił(a) serial na 10
carri_k

ja bym kupiła jeden sezon to wyboru za 50 zł. tak mi na tym zalezy. na poczatek kupilabym za stówe 4 sezon i 5. nad 6 by sie zastanowila i zaczekała do nastepnego kieszonkowego. dzwonil ktos? bo ja nie posiadam telefonu. kare mam ;

ocenił(a) serial na 8
paulinka1975172621975

Nic wtedy nie załatwiliśmy. Chyba nawet nikt nie podjął się zatelefonowania. :P

ocenił(a) serial na 10
sbsssj

No to ja się jutro za to wezmę...trzeba się upewnić co i jak...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones