PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 089
ocen
7,3 10 1 8089
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

Serial spoko

ocenił(a) serial na 10

Zaczyna mnie jednak denerwowac,ze odchodza po kolei glowni bohaterowie,na poczatku serial baaardzo mi sie podobal ale teraz zaczyna mnie nudzic...

kea06

Zgadzam sie z Tobą. Nie umiem pogodzić sie z tym, że w każdym odcinku rozstajemy sie z tymi, z którymi szkołę złamanych serc poznawaliśmy, kolejni bohaterowie to nie to samo. wszyscy zachwalacie Anite, Drazica, nie pamietam ich, pomimo, ze to odcinki pozniejsze. pamietalam za to Nicka, Cona, Stevea, Rose, Jodi, Riversa...Jeszcze tylko Danielle została ze "starej" ekipy. Czy będzie kiedys odcinek, w ktoeym pojawią sie ponownie? oczywiście nie Nick i Steve...Śmierć Nicka jeszcze rozumiem, ale to jak "pozbyto" sie Stevea to przesada...Będe ogladac szkole...z ndzieją na jakiś zjazd absolwentow ;) pozdrawiam fanów serialu :*

ocenił(a) serial na 10
makotoo

No to cie pociesze:D Nie bedzie zadnego zjazdu absolwentow:P jak na to czekasz to sie nie doczekasz:) wczoraj serial oposcil Con czyli jedna z ostatnich osob ktora grala w tym serialu od pierwszego odcinka i niestey juz go w nim nie zobaczymy:( Z tego skladu co teraz jest w serialu najdluzej bedzie jeszcze Katarina bo az do 130 odcinka:D reszta sie wykruszy wczesniej. Zastapia ich inne osoby, ale wiadomo ze nie jest tak latwo na poczatku sie przyzwyczaic do nich no ale to i tak dobrze ze te zmiany robia stopniowo bo jakby tak wszystkich usuneli w danym odcinku i w nastepnym dali nowych to bym tego napewno nie zaakceptowal.

dandon21

Zgadzam się. Zmiany są ok, przynajmniej w tym serialu. Dla niewtajemniczonych mogę dorzucić, że nastąpi jeszcze zmiana szkoły. Uczniowie przeniosą się do innego budynku, i jak dla mnie - lepszego:) Ale to juz bedzię za czasów Anity i Drazica. Btw - jak można ich nie pamiętać?:) To dla mnie kultowa para tego serialu, zawsze im kibicowałam. Pewnie - szkoda, że bohateowie odchodzą, ale ja tam się tym nie smucę. Nowi też są fajni. Jeden odchodzi, pojawia się inny. Pamiętam że jak odszedł Bolton, to byłam smutna i myslałam: kto teraz będzie się wydurniał przed innymi?:) No i pojawił się Dennis, jeszcze większy świr:) Także nie ma co się martwić. Zmiany sa ok:)

Peyton_7

Wiadomo gdyby nie bylo zmian to serial by sie szybko skonczyl(a tego bym nie chciala)Jednak najbardziej lubilam pierwsza ekipe,szczegolnie Riversa.Jeszcze tam Matt itp. sa byli ok ale teraz zaczyna mnie to wkurzac.Ciagle ktos ginie albo na wymiane jedzie;)Niemogliby tak choc pozwolic normalnie skonczyc im szkoly?Buu!Ale juz nie gadam ,niech lepiej puszczaja kolejne odcinki bo inaczej nie bede miala co ogladac w sobote rano tuz po przebudzeniu:)

nomiczek

Eee tam, stara ekipa jak dla mnie była gorsza od tej, która będzie później. I ja - chyba w przeciwieństwie do większości z was - nie przepadałam specjalnie za Riversem, także nie odczuwam jego braku. Każdy rzecz jasna ma innych ulubionych bohaterów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones