PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 082
oceny
7,3 10 1 8082
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

Niestety to już koniec serialu, od jutra będzie leciało jakieś Kyle X czy jakos tak... Ehh...

Airwolf_filmweb

Wiem... Beznadzieja... A może nagrywają następne części? Bo tak głupio się skończyło... Za szybko, bez wyjaśnienia wielu spraw...

kerdehous

kurde! nie widziałem ostatniego odcinka! ale szczerze powiedziawszy TVP 1 strasznie bawiło się z widzami jeżeli chodzi o ten serial. Raz był okres, że leciały końcowe odcinki jednego sezonu a chwilke potem nagle powtarzano ten sam sezon. W ogólnie nie zrozumiałe. Nie rozumiem czemu nie ma odcinka w którym wszystko by wyjaśniono, troszke bez sensu się to skończyło. Mam nadzieje, że może za jakiś czas TVP puści od początku ten serial, bo pierwszych sezonów nie przyszło mi obejrzeć. Pozdrawiam fanów .

pacool

Jestem załamany... Teraz będziemy musieli pewnie czekać sporo czasu na ponowną emisję, a w necie nie ma odcinków wiele...

ocenił(a) serial na 8
Airwolf_filmweb

Tak dziwnie się skończyło, bo miał być kręcony następny sezon.

sbsssj

To czemu nie został? Bo nie wiem? A bardzo jestem ciekaw.

ocenił(a) serial na 8
Airwolf_filmweb

Fragment wywiadu z Benem Gannonem, producentem HBH:

--------
- Dlaczego zakończono "Szkołę złamanych serc"?

Ben Gannon: Dwie stacje telewizyjne były bardzo ważne dla finansowania naszego serialu - France 2 oraz BBC.
Każdego roku uzyskiwaliśmy wsparcie od obydwu, wówczas wszystko było w porządku. Całość otrzymanych pieniędzy przeznaczaliśmy na produkcję.
Seria była niesamowicie popularna we Francji, to też France 2 zawsze udzielało nas dofinansowania.

Jednakże, doszło do sytuacji w które BBC miało zaległość w nadawaniu epizodów (chodzi o ostatni 6 sezon - dop. tłumacz). Serial został zawieszony z powodu emisji zawodów krykieta, a po ich zakończeniu przez długi czas nie wznawiano emisji (doszło do obsuwy ok. półrocznej - dop. tłumacz).

W końcu BBC wydało oświadczenie: "Mamy prawie cały sezon do wyemitowania, to też nie możemy angażować się w produkcję kolejnego". Właśnie to doprowadziło do wstrzymania serii. France 2 oczekiwało na rozwój wypadków, mieliśmy budżet na kolejny sezon i zaplanowaliśmy nowe odcinki do wyemitowania, jednak nie mogliśmy pozwolić sobie na półroczne oczekiwania na BBC. To oficjalna wersja historii!
--------

BBC zawaliło. Gdzieś też czytałem wywiad z Callanem i Larą, w którym zdradzili, że kręcąc odcinek 210 nie zdawali sobie sprawy że będzie on ostatnim epizodem całej serii. I ponoć głupio poczuli się ze świadomością że ich odejście zakończyło cały serial (co wykreowało ich poniekąd na głównych bohaterów, ale też nie ma co ukrywać że przez długi czas HBH kręciło się wokół nich).

sbsssj

No, fatalnie to się zakończyło... Ale może nawet i dobrze, bo zrobiłby się z tego jeszcze niewiadomo jaki tasiemiec. Ale mogli chociaż dokręcić 1. odcinek taki zakończeniowy, teraz już raczej za póżno na to.

Airwolf_filmweb

Co wy gadacie za bzdury ? Szkołę złamanych serc zakończono już dawno i nigdy jej nie wznowią... Zakończyło się normalnie cały 6 sezon już był kiepski. Dla mnie HBH się skończyło jak Ryan,Kurt i inni odeszli.

Lecho1523

To twoja opinia. Według mnie sezon 6 - był dobry, jedynie Zac mnie wku***** i trochę Gemma - jak zawsze.

Airwolf_filmweb

Każdy z sezonów miał w sobie coś ;) Wiadomo, że jak się już przyzwyczai do jakichś postaci to trudno 'przyjąć nowych'.
A o Gemm mi nawet nie mów... Cieszyłam się jak głupia jak ją wywalono ze szkoły i straciła już wszystkich! ;)

r_x_2

Gemma i Niki to najgorsze postacie kobiece w HBH... A trochę dalej Anita , najlepsze były Mai,Katherina,Sarah

Lecho1523

fakt szkoda ze zakończył on się tak bez podsumowania,ale mimo wszystko był/jest to najlepszy serial jaki kiedykolwiek oglądałam mimo że się troche popsuł,ale był rzeczywisty i bez gwiazdek disneya co jest najlepsze.
Będzie mi go brakowało xD

DevilGirl

W 1996 nie było pani Montany i innych słitów więc nic dziwnego :D I co prawda też będzie mi go baaaardzo brakowało ;(

_Pauka

A najgorsze w tym wszysrkim jest to,że znowu będziemy musieli czekać półroku, jak nie dłużej na ponowną emisję :/

Airwolf_filmweb

noo masakra jest ;/ Cieszę się że chociaż parę odc. 4 sezonu jest do ściągnięcia

Airwolf_filmweb

Nie wiadomo czy wgl jeszcze puszczą.

Lecho1523

Nie przesadzaj, kiedyś puszczą ;] Tylko pytanie, kiedy?

Airwolf_filmweb

Tyle już puszczali że nie wiem czy jeszcze puszczą.

Lecho1523

Kevina, Akademię policyjną też tyle razy puszczali i nadal puszczają.

Airwolf_filmweb

Nie rozumiesz.

Airwolf_filmweb

Od kiedy i którego sezonu oglądasz HBH ?

Lecho1523

Mam wszystkie sezony sciagniete z torrentow i juz wali mnie czy tvp pusci kiedys czy nie. Co prawda nie sa z tym badziewnym lektorem, tylko po angielsku, ale nie przeszkadza mi to, anglika i tak sie ucze, wiec zawsze cos sie zrozumie, chociaz nie wszystko.
Dla mnie tez serial sie skonczyl jak odeszli Rayan Kurt i inni a dalsze odcinki ogladalem tylko ze wzgledu na Drazica i Anite.

chriso_3

Ale masz tą wersje holenderską ?

Lecho1523

Dasz link ? :D

ocenił(a) serial na 8
Airwolf_filmweb

ma ktoś może napisy do tego filmu bo mam odcinki ale tłumaczenie niestety tylko dwóch odcinków ;( a angielski u mnie leży a tym bardziej ze słuchu praktycznie nic nie rozumiem ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones