PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 078
ocen
7,3 10 1 8078
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

Szkoły złamanych serc albo z jakiej strony mógłbym je ściągnąć?Bardzo Prosze was o pomoc!
Prosze was jeszcze o tytuły wszystkich piosenek które były w tym serialu.

ocenił(a) serial na 10
Sebastian_19

Ja też dołączam się do prośby ;] Wie ktoś?? Jeśli tak, to proszę o odpowiedzi ^^ Pozdrawiam.

Brookes

Z tego co mi wiadomo , to jest to niemożliwe.Po internecie krążą urywki albo pojedyncze odcinki( najczęściej po hiszpańsku), ale sadze ze nie znajdziesz wszystkich sezonów w całości.
Też ubolewam ;/
Ale radze nagrywać , bo wydaje mi sie ze w przyszłym roku w wakacje szanowna TVP nadal będzie emitować( w zeszłym roku w wakacje tez leciało)

ocenił(a) serial na 10
krystyna_lubicz

Eee, szkoda :/ Tak bym chciała obejrzeć wszystkie sezony w całości.. No, ale cóż trudno :P Na razie się cieszę, że w ogóle to puścili xD Chociaż mogliby to puścić raz a porządnie od początku do końca ;]

Brookes

dokładnie, albo wydać wszystkie odcinki na DVD, myślę, że nie byłby to chybiony pomysł, bo ten serial ma dosyć dużo zwolenników =)

ocenił(a) serial na 10
Sebastian_19

jestem z wami.. kurcze też bym chciała kupić wszystkie odcinki szczegolnie 4 5 i 6 sezon.. chyba nikt nie nagrywa

ocenił(a) serial na 10
paulinka1975172621975

dołączam się do prośby!

ocenił(a) serial na 10
kapeczka94

Każdy by tylko prosił o DVD na forum, ale nikt nie wpadł na pomysł napisania do TVP! Ja robię to regularnie, a jak się tym chwalę to dostaję pojazd, bo wszyscy uważaja, że takie wydanie płyt było by nieopłacalne! Co mnie to obchodzi! A wy bierzcie los w własne ręce, a nie czekacie na gotowca. Zróbmy wielką petycję wszystkich użytkowników forum i to by było działanie! Wiec nie piszcie postów w stylu: Ja też dołączam się do prośby, bo dobrze wiecie, że HBH nigdzie nie ma w sprzedarzy. Nie udawajcie ludzi nie w temacie, tylko działajcie! To da wiecej porzytku niż pisanie niepotrzebnych postów. Utwórzcie lepiej temat: WIELKA AKCJA STARAŃ O WYDANIE HBH NA DVD i tam dzielcie się opiniami, bo to ma chociaż jakiś sens. I piszcie ciagle do TVP, a może cos wskuracie. Nadzieja umiera ostatnia... No..do roboty! Jeśli jestescie, tak jak twierdzicie, wielkimi fanami HBH to praktykujcie tą miłość. DZiękuję za uwagę.

ocenił(a) serial na 10
Sebastian_19

ja już napisałam z 15 emaili..... juz nawet dzwonilam do nich! zmyli mnie i tyle ;(( ale probuje ciagle! a wiec kolezanko nie jestes jedna jedyna. ale masz racje :) petycja jest potrzebna!

ocenił(a) serial na 10
paulinka1975172621975

No choć jedna rozsądna! No i potrzebna jest WIELKA PETYCJA i żeby nikt rąk nie umywa, bo jak znam życie każdy się będzie tłumaczył, że to nic nie da. No ludzie: jakby Edison tak mówił to nie wynalazł by żarówki, a wiec czemu siedzicie przy zapalonym świetle???!!! To tylko teoretyczny przykład( nie mówcie, ze siedzicie przy zgaszonym, bo idea i sens przesłania jest jasny- WALCZMY O SWOJE)!

ocenił(a) serial na 10
katott

Jeśli możecie, podajcie e-mail do TVP..
Pzdr :-)

kapeczka94

jak zrobić tą wielką petycję ? bo na pewno nie na filmwebie...

ocenił(a) serial na 10
lubudubu

Możemy wysłać z maila...tylko jakoś nikt się nie chwapi do realizacji..

katott

a jak się będziemy podpisywać? takiej petycji nikt nie potraktuje na poważnie :D

ocenił(a) serial na 10
lubudubu

To załóży jakąś pospolitą stronkę na które złożymy petycję i wyślemy z tego maila. No i podpiszemy się Ekipa Fanów HBH... Ktoś jest za pomysłem czy ma inne propozycje?...

ocenił(a) serial na 10
katott

Tak tak to dobry pomysł. Ale, czy moglibyście podać mi tego e-maila do TVP?
A co do tej wspólnej strony to moglibyśmy faktycznie się tym zająć :-)

kapeczka94

Też popieram ten pomysł ze stroną.

za krótki ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones