PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 084
oceny
7,3 10 1 8084
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

nie chciałbym obrażać fanów szkoły złamanych serc moim wielce infantylnym pytaniem, ale cóż zadam je. Otóż czy niejaki Nick Poulos ginie na ringu??!! bo oglądałem jakiś czas temu jak miał tą walkę i brat mi powiedział że on zginął w wyniku obrażeń, następnego odcinka nie oglądałem więc mam taki dylemat, a teraz chyba od nowa te odcinki puszczają więc już się kompletnie zagubiłem...

tomek_53

Nick zginął w 38 odcinku na ringu
Nie wiem w jakie dni oglądasz, bo w poniedziałki, wtorki i środy lecą odcinki z połowy pierwszej serii (np w tym tygodniu będą odcinki 16, 17, 18) a w soboty i niedziele juz druga seria (dziś był 39 odcinek, jutro bedzie 40)
Tak to dziwnie puszczają, mam nadzieje że pomogłam :)

tomek_53

Nick zginąl nie przez obrazenia na ringi,tylko byl chory,pekło mu naczynie krwionosne w mozgu...
szkoda,ze zniknąl bo byla jak dla mnie,1 z najfajnieszych postaci w filmie....

kaska18

ale obrazenie na ringu przyczynily sie w znacznym stopniu do jego smierci. dobrze ze juz odszedl, byl najslabsza postacia - niedojrzaly, obrazalski i wogole nudny. choc mial momenty w ktorych mozna go bylo polubic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones