PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 088
ocen
7,3 10 1 8088
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

normalnie kocham rayana i drazica w tym odcinku byli bosscy i ten numer z wypadkiem ach... no szkoda ze juz sie skonczyla ta seria ale beda nastepne les tez nie jest taki zly :P najlepszy byl numer z przejsciem jak jest sobuie na karteczce rysowal ale mysle ze chciala bym miec takiego dyrektowa bo w glebi duszy kazdy uczen szkoly na pewno go ceni

ankulinio

te ostatnie odcinki byly dziwne :P Drazic z Ryanem, a zawsze sie klocili. tak samo Charlie. nicie mowil, ze ja kocha, potem Melanie, ze sie w niej zakochuje, a na ostatek Kat uslyszala to samo co Anita :P niech sie facet zdecyduje wkoncu ;D

colour

jak dla mnie Charlie zawsze kochał Kat, a Anita czy Melanie... tylko jemu się wydawało, chciał sobie ułożyć życie bez Kat, ale nie potrafił... oni już się więcej z tego co wiem w serialu nie pojawili, więc Kat i Charlie byli sobie przeznaczeni... jedna z nielicznych par w tym serialu, która przetrwała... bo Danielle została z nikim, tak samo Bolton, Declan, Allie.. itd.

ocenił(a) serial na 10
ankulinio

a mi szkoda że odeszła Katerina-wspaniała postać .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones