PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 082
oceny
7,3 10 1 8082
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

wiecie że tvp1 zakończył emisje serialu 30 sierpnia na 151odcinku mozecie to tutaj przeczytać.nie wiem po co tvp 1 puszczał te odcinki jeżeli nie puścił wszystkich.a wy co sądzicie?http://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_z%C5%82amanych_serc

jadzia180

Ja też niewiem....Pozostaje nam tylko czekać......;-(

ocenił(a) serial na 8
jadzia180

O co im chodzi?? Puszczają ten serial tak z przerwami co kilka sezonów, bez sensu zupełnie. Jeżeli dobrze pamiętam to Sara tak na dobre jeszcze nie zniknęła, tam był jakiś romans z Ryan'em :)

użytkownik usunięty
jadzia180

Ehh jak zakończyli emisje to fuck! szkoda.Zaczełam go oglądać od jakiegoś 120/30 odc. i tu koniec : (

ocenił(a) serial na 5

Kurcze, czy ktos wogole wie co planuje TVP, mam nadzieje ze bedziemy czekac do nastepnych wakacji, gdziesz czytalam ze maja powtorzyc 1 sezon??? a tak pozatym nie wiecie gdize mozna sciagnac HBH??? POZDRAWIAM

ocenił(a) serial na 10
jadzia180

słuchajcie musicie mi pomoc.. ! blagam musza skonczyc w tym roku ten 6 sezon. tylko wcisneli jeszcze jakies durne siodme niebo nie wiadomo po co! mowicie ze piszecie emaile w jaki sposob? prosze pomozcie mi! wezcie sie za to wiem ze i wam zalezy. nie raz czuje ze w 2009 r wszyscy to rzucili.. ;( a przeciez tyle postów.. na forum luudu! pomocy! macie linki do obejrzenia odcinków z polskim lektorem? pisac na GG - 7987063

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones