Szkoła złamanych serc
powrót do forum 1 sezonu

sezon 1.2.3

ocenił(a) serial na 10

najlepsze sezony to byly wedlug mnie 1,2 i 3 poniewaz mialy podobny klimat a pozniej jak zostali zmienieni prawie wszyscy aktorzy to juz nie to samo.jak wchodzilo po jednym, dwoch aktorow bylo lepiej.pozdro

ocenił(a) serial na 10
A_C_A_B_

Moim zdaniem najlepszy jest 3.1 jakos do mnie nie trafiła 2 juz lepsza

ocenił(a) serial na 10
jacekw92

w sumie masz racje ze sezon 3 najlepszy no i 2 bo 2-3 byly polaczone jakos.Ja mam 3 odcinki ostatnie nagrane na dvd ktore lecialy na tvp1.pozdro:) szkoda ze tak pozno sie dowiedzialem ze serial emituje tvp jeszcze pare odcinkow i 4 sezon:(

ocenił(a) serial na 10
A_C_A_B_

to może zaczął byś gdzies powoli upac bo wszytscy tego potrzebuja np.rapidsahre.com mysle ze wszyscy byli by bardzo wdzieczni nawet za 4 odcinki.Dal bys rade?

ocenił(a) serial na 10
jacekw92

Albo napisz do mnie na maila:

ronaldinio_pl@o2.pl

ocenił(a) serial na 10
jacekw92

Albo na gg:7638449 :) :)

ocenił(a) serial na 10
A_C_A_B_

no co Wy ... pierwsze trzy serie to takie kiczowate lata 90(mówię tu o całej otoczce nie o aktorach i ich grze)a od 4 sezonu zrobiło się troszkę bardziej współcześnie.co do aktorów to bez sensu jest to,że cały czas kogoś uśmiercają...ale nie wymagajmy zbyt wiele-wiecznie w serialu grać nie można a według mnie "nowa" obsada jest świetna(4 i 5 wersja bo później to tak juz przeciągnęli na siłę nikogo "starego" nie zostawiając...)

ocenił(a) serial na 10
A_C_A_B_

Sama jesteś kiczem i bazujesz na inforamcjach zamieszonych
w gazetach dla hot 14 albo wyznajesz zasadę udaję że wiem więcej niz zjem!
Określenie kiczowate lat są chrakterystyczne dla 80 tych, lata 90 te były już bardziej stonowane. Ty dziecko neostrady oglądaj lepiej zycie na fali
bo to jest film na czasie i o bogaczach .

ocenił(a) serial na 10
Little_Dean

mialem problemy z kompem ale juz jestem:)jak wam sie podoba 4 sezon?jak dla mnie jest lepszy niz koncowka 3.a postacie ogolnie ok poza melani ktora jest straszna(nie da sie jej sluchac ani ogladac)a tak to Declan odejdzie w przeciagu kilku odcinkow,Chucky:) sie wycfanil,Drazic kozak ktory nawet jest lepszy od Boltona tzn jak sie go oglada to mozna zapomniec o Boltonie, jego braku w serialu.Anita ma swoj urok:D a Ryan widac ze sie szybko podkochuje(dzisiaj w Sophie).co wy sadzicie o nowych bohaterah? zauwazyliscie w pierwszym odcinku sezonu 4(98) jeszcze nie bylo Drazica.uczniowie mieli jeszcze wakacje:)pozdro

ocenił(a) serial na 10
A_C_A_B_

Nowi bohaterzy sa nawet spoko.Nadal uwazam ze ekipa z 3 sezonu jest lepsza ale ta tez jest niezla :)

Chucky :D

ocenił(a) serial na 10
A_C_A_B_

widzę,że pewien analfabeta ma problemy ze zrozumieniem moich wypowiedzi i zamiast uważać na lekcjach skupiał się nad rozwijaniem umiejętności błaznowania.nie mierz wszystkich swoją miarą Lalusiu-hehe(co za nick o lol!!)

ocenił(a) serial na 10
A_C_A_B_

widzę,że pewien analfabeta ma problemy ze zrozumieniem moich wypowiedzi i zamiast uważać na lekcjach skupiał się nad rozwijaniem umiejętności błaznowania.nie mierz wszystkich swoją miarą Lalusiu-hehe(co za nick o lol!!)

ocenił(a) serial na 10
A_C_A_B_

Są dni są chwile są ludzie i debile xDD
żal takich ludzi jak ty "kiczowate lata 90 " ahhahaha
o mega lol!

ocenił(a) serial na 10
A_C_A_B_

nieźle .teraz upewniam się że niektórzy ludzie słyszą
dzwony ale nie wiedzą w którym kościele biją.Kiczowate lata to były zawsze 80te.

ocenił(a) serial na 10
A_C_A_B_

ja nie wiem co się z ludźmi dzieje...zamiast zastanowić się nad kontekstem wypowiedzi to nie bo i po co...lepiej pojechać po kimś:/ otóż w woli wyjaśnienia:lata 80-kicz na maxa i z tym jak najbardziej się zgadzam ale lata 90 wg mnie były jeszcze bardziej beznadziejne pod względem stylu ubierania się i pod względem obowiązujących trendów co nie oznacza,że filmy z tego okresu były kiepskie.

ocenił(a) serial na 10
A_C_A_B_

Katerin K. sorry że tak naskoczyłem
ale lata 90 to najlepszy okres w moim życiu
i się wkurzyłem że nazwałaś je kiczowatymi.
Wybacz

Little_Dean

Każdy czuje się najlepiej w tych latach w których się wychował. Melanie jest do kitu, zgodzę się, że ani na nią patrzeć ani jej słuchać. Declan, no cóż szkoda, że odejdzie. Ryan wygląda na jakiegoś cichego playboya co tylko szuka okazji, jest bezbarwny. Drazic rzeczywiście powiem gra cwela ale Bolton był lepszy i to dużo w pierwszych odcinkach w których się pojawił. Kto pamięta Boltona we fraku czy garniaku z głową z rekinem na głowie jak reklamował Sharkpool? Ten dyrektor jakiś taki nijaki ale może się rozkręci. Za mało tam nauczycieli, kiedyś prym wiódł Southgate(jakoś takoś) była Sam itp a teraz jedna i ta sama Czarna Mamba(nie mówie, że słabo gra, ale niech dadzą jeszcze kogoś). A to że Drazic rozwalił auto Baileyowi to ma farta normalnie z polskiej szkoły by już dawno poleciał. No ale to tylko serial.

ocenił(a) serial na 10
fantom3

niewiem czy wiecie ale Bolton gra od pierwszego odcinka:) tylko ze nie glowna role:/pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
A_C_A_B_

spoko Panie Little Dean ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones