PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239497}

Szogun

Shogun
7,6 8 761
ocen
7,6 10 1 8761
Szogun
powrót do forum serialu Szogun

Teraz mogliby u nas zrobić film o takim samym tytule. Tematem przewodnim byłaby pięcioletnia kadencja pana bula :)

666green666

Minęło półtora roku i teraz świetnie widać, że jego drobne ceremonialne wpadki, to był jednak drobiazg w porównaniu z trwającą właśnie zmianą ciężkich gamoni, które rozwalają rządowe fury (i prywatne cudze) na drogach.
Widocznie samolotu im było za mało.

jan_niezbedny0

W dużej mierze się z Tobą zgadzam. Moim zdaniem i obecni i poprzedni rządzący są bardzo delikatnie mówiąc niepoważni i nieodpowiedzialni. Argumentów pisać nie będę, bo 1. pewnie się domyślasz, 2. zajęłoby mi to z pół godziny :)

666green666

Jeśli o mnie chodzi, to partie wywodzące się z Solidarności już dawno nie powinny mieć wpływu na państwo. Dewoci/bigoci, zamiast po zrzuceniu chomąta moskiewskiego iść w kierunku nowoczesności, wrócili do przedwojnia, zarzucili Polsce na kark chomąto kościelne (i to wciąż postępuje), do końca życia będą spłacać biskupom długi zaciągnięte w czasach PRL - naszym kosztem i naszym kosztem będą żreć się między sobą o jakieś dawne zatargi.

Politycy kierujący tymi partiami są już zwyczajnie wypaleni, a część - jak obecna władza - to po prostu wieczne pasożyty.

jan_niezbedny0

Otóż to. Strach tylko pomyśleć co by było gdyby oni doszli do władzy zaraz po wojnie. Tak czy siak - masz w 100% rację. Niestety.

ocenił(a) serial na 8
666green666

Przykro mi za głupotę polaków, ale zgadzam się z Wami całkowicie . Dopóki kler będzie rządził w kraju ,nic sie nie zmieni . Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones