PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239497}

Szogun

Shogun
7,6 8 759
ocen
7,6 10 1 8759
Szogun
powrót do forum serialu Szogun

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 7

pilot zobaczyłem, resztę pozostawiam w szufladce mej pamięci, tej ładnej, tej z napisem: tvp prehistoria, czasy dawienne, era przedinternetowa, nie wstrząsać ni wyciągać, niech pleśnieje i się kurzy..

ocenił(a) serial na 10
Westernik

Obejrzyj i doceń ponownie, a nie latasz po stronach filmwebu z amnezją za pasem ;)

ocenił(a) serial na 7
uczensaibaby

no co, amnezja to dobra rzecz w sumie, codziennie spotykasz nowych ludzi, no i w ogóle..

ocenił(a) serial na 10
Westernik

hehe ano tak pozdrówka

ocenił(a) serial na 7
uczensaibaby

zdrówka!

ocenił(a) serial na 10
Westernik

Ja właśnie obejrzałem 6 godzin całego serialu i już dałem 10 na 10. Musze Co powiedzieć, że czasami po latach produkcje filmowe dojrzewają wraz z Twoim rozwojem świadomości i być może bardziej docenisz niektóre filmy. Ja teraz tak mam z Shogunem. Majstersztyk pod każdym względem. Naprawdę genialny serial ;)

ocenił(a) serial na 7
uczensaibaby

no to może się skuszę wreszcie, skoro tak ładnie polecasz, zobaczymy. skądinąd robiłem sobie bodaj w roku ubiegłym maleńką retrospektywkę analogowo-kasetową z zaśnieżonym ryśkiem chamberlainem przemawiającym po polsku ludzkim głosem jana suzina na magnetowidzie i parę pobocznych produkcji głównie telewizyjnych - Sprawdzian Miłości, Noc Myśliwego i Tożsamość Bourne'a przede wszystkim - wypadło wcale nieźle.

ocenił(a) serial na 10
Westernik

No ja też przymierzam się do Bourne`a. Najpierw walnąłem trylogię z Damonnem, a teraz chcę porównać do filmu z Chmberleinem. Powinno być ciekawie ;)

ocenił(a) serial na 7
uczensaibaby

z całą pewnością bardziej brawurowe - filmy z damonem to taka wariacja w sumie.. poza tym nigdy nie mogłem należycie zrozumieć problemu faceta - oto kolesiowi cudownie przywrócono percepcję oglądu świata, w tryb kiedy-dziecko-było-dzieckiem wspaniałomyślnie wrzucono, a ten się snuje jak ten snuj i jeszcze narzeka miast korzystać i podziwiać widoki..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones