PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654205}

Szpiedzy w Warszawie

The Spies of Warsaw
5,6 2 756
ocen
5,6 10 1 2756
Szpiedzy w Warszawie
powrót do forum serialu Szpiedzy w Warszawie

Nie mogę się skoncentrować na akcji, bo ciągle słyszę jakaś sztuczną intonację aktorów podkładających głosy, jakby kreowali zupełnie odrębne role.
Niestety, tylko 3/10 ze względu na powyższe.

misiarysia

ja przed chwilą przerwałem oglądać. Nie spodziewałem się, że dubbing może tak popsuć klimat oglądania ;//////

mbazela

Mam podobne odczucia ;/

misiarysia

Dubbing tragiczny, dzięki Ci Boże że miałam okazję obejrzeć sobie oryginalną wersję na BBC.

ocenił(a) serial na 8
misiarysia

zgadzam się, dubbing to tragedia. muszę poszukać oryginału

ocenił(a) serial na 3
misiarysia

Nie dałam rady- wyłączyłam.

misiarysia

Ale jak usłyszałem Barcisia to już mi się śmiać chciało :)

przemek6085

Haha! Tak samo ;)

ocenił(a) serial na 2
misiarysia

Podły dubbing, zero akcji, bójka jakby przedszkolacy grali... a takie oczekiwania miałam. Marzyło mi się kolejne Pogranicze w Ogniu, ech...

ocenił(a) serial na 3
Ariste_kino

Też liczyłem przez chwilę na coś w stylu "Pogranicza..."
Niestety wtopa na maxa.

misiarysia

DOKŁADNIE - po angielsku te kwestie brzmiałyby dobrze nawet fajnie... a tu - parodia wychodzi.

ocenił(a) serial na 4
misiarysia

Niestety dubbing słaby ;/

misiarysia

O jezu co za masakryczny dubbing, tego się nie da oglądać w takiej postaci. Chyba poczekam na wersje BBC aby to obejrzeć w całości

misiarysia

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego kwestie po niemiecku mogą być z napisami, kiedy reszta zarzynana jest dubbingiem?

ocenił(a) serial na 3
tatarski

Ale te napisy trzeba czytac za pomocą teleskopu Hubblea. :))) Kompletna porażka ten serial,nawet bez dubbingu,po prostu słaby i tyle.

misiarysia

Dokładnie. Ten dubbing to tragedia. Już lepiej by lektora dali...

misiarysia

A mnie własnie bardzo pozytywnie dubbing zaskoczył! I tak najbardziej lubię wersje z napisami, ale tu naprawdę... w ogóle u nas tradycja dubbingów nie jest tak rozwinięta, gdzie prawie nie ma lektora.
Ale poza tym w ogóle mnie to nie zainteresowało, chociaż lubię seriale BBC i byłam ciekawa, jak wyjdzie ten. Pierwszy odcinek mnie nie zachęcił.

misiarysia

Coś strasznego:(

ocenił(a) serial na 7
misiarysia

Ja też się łączę w lamentowaniu nad okropnym dubbingiem, ale z całą pewnością serial nie zasługuje na 3! Nie warto obniżać oceny tylko z powodu dubbingu, zwłaszcza, że opinie anglojęzyczne są dość pochlebne. No i to dopiero pierwszy odcinek, myślę, że akcja się rozwinie...

ocenił(a) serial na 8
Kayleigh90

To jest w sumie połowa pierwszego odcinka, bo na bbc trwał 2 godziny. I oczywiście dialogi trochę się różnią od tego co można usłyszeć po polsku. Na bbc iplayer można obejrzeć oryginał. Trzeba niby być w Anglii, ale znalezienie sposobu na zmianę ip nie jest trudne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones