PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654205}

Szpiedzy w Warszawie

The Spies of Warsaw
5,6 2 756
ocen
5,6 10 1 2756
Szpiedzy w Warszawie
powrót do forum serialu Szpiedzy w Warszawie

Temat ciekawy, ale film spieprzony dokumentnie. Mam wrażenie że ma wybielić Francuzów, którzy w 1939 roku zostawili Polskę na pastwę Hitlera i Stalina. Zrobiony najtańszym kosztem, wyblakłe kolory, ciągłe zwroty akcji, gra aktorów nudna (no może z wyjątkiem Mirosława Zbrojewicza). Dubbing - kompletna klapa! Z Niemców robi się idiotów - do ochrony poligonu, na którym testowano nowe czołgi, dali jakiegoś głupkowatego wystraszonego rekruta.
Zaś ostatni odcinek to szczyt wszystkiego. 1 września 1939 r - przez jakies miasteczko przejeżdża kilka niemieckich czołgów , w których siedza sobie żołnierze jak na defiladzie. I podpis - "Mokra, Polska". Czy autorzy tej sceny maja w ogóle jakieś pojecie o bitwie polskiej kawalerii pod Mokrą? Żenada po prostu
Kampanie wrześniową zredukowano do historii wywiezienia polskiego złota pociagiem do Rumunii. Parowóz, góry, napad rabunkowy dokonany przez jakiś dziwacznie ubranych Ukraińców. Czy to miał być western??? Odnośnie tego tematu to jest bardzo dobry polski film "Złoty pociąg" z 1986 r.
Tutaj pociąg wyruszył z Warszawy1 września 1939 r i "ukraińscy" zbóje mówią "Polski już nie ma". Nie za wcześnie???? wtedy trwała jeszcze bitwa graniczna i wszyscy oczekiwali ataku na Niemcy ze strony Francji i Anglii.
A i jeszcze kilka razy podczas filmu prawie pół ekranu zasłonięto logo i napisem , że film jest dostępny w wersji oryginalnej z napisami. Nie dośc że TV jest pełna reklam, to jeszcze filmów się nie da obejrzeć.
Jak w ogóle ktoś śmie reklamować takiego gniota ???

ocenił(a) serial na 3
Htomass

Zgadzam się. Ten serial to totalna porażka. Jest w nim tyle błędów, że aż strach. A do tego jest nudny, scenografia baaardzo uboga (mam wrażenie, że większość scen kręcili na tej samej ulicy), dialogi miejscami żenujące... A szkoda, bo temat był świetny :(

Luna111

zgadzam się w 100 procentach Xd

ocenił(a) serial na 5
Luna111

Zgadzam się w 100 %. Jedyny odcinek, który nie doprowadził do mojej drzemki to odcinek ostatni, ale i tak bardzo słabo.

Htomass

PRAWDA, CIENKI STRASZNIE, A TYLE SOBIE OBIECYWAŁAM NA PODSTAWIE ZAPOWIEDZI !!!! OSTATNI ODCINEK-DOBIJAJĄCY, SZCZEGÓLNIE "UKRAIŃCY".MNÓSTWO BŁĘDÓW I OGÓLNIE -NUUUUUUUUDA

Htomass

PRAWDA, CIENKI STRASZNIE, A TYLE SOBIE OBIECYWAŁAM NA PODSTAWIE ZAPOWIEDZI !!!! OSTATNI ODCINEK-DOBIJAJĄCY, SZCZEGÓLNIE "UKRAIŃCY".MNÓSTWO BŁĘDÓW I OGÓLNIE -NUUUUUUUUDA

ocenił(a) serial na 6
Htomass

To był film oparty o jeden wątek z tego okresu a nie o całości wydarzeń z września '39

ocenił(a) serial na 2
Htomass

Wstyd, jak można było wydać tyle pieniędzy i zrobić coś tak nudnego. :( Żenada po prostu.

Htomass

dokładnie kompletne drewno i tyle !

Htomass

Rzeczywiście, spodziewałam się czegoś lepszego, bo temat był świetny. Zwłaszcza, że kręcili to razem z BBC. Ale mimo wszystko to nie jest taki najgorszy serial, dałam 7/10. Obejrzyjcie sobie Galerię, albo Modę na Sukces, to jest dopiero klęska.

Htomass

Film , totalna porażka. Nie wiem dla kogo nakręcili to coś.... Chyba, że dla niedouczonych anglików i francuzów. Do tego koszmarny dubbing.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones