PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540333}
5,7 14 399
ocen
5,7 10 1 14399
Szpilki na Giewoncie
powrót do forum serialu Szpilki na Giewoncie

Osoby, które "współtworzą stronę" i zatwierdzają zmiany - wyklujcie się z jaja i zatwierdzajcie materiały, które przesyłają wam ludzie. Jeśli to za trudne to zawsze można zrezygnować.

chatiflatt

nie, to jaśnie państwo, które starannie dba o to, aby inni nie zyskali za dużo punktów !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
janusz_filmweb

Nie interesują mnie punkty i kolekcjonowanie ich jak pokemonów przez te osoby.
Proszę raz jeszcze, aby ZAAKCEPTOWAŁY materiały, które wiszą na stronie od miesięcy.

ocenił(a) serial na 1
chatiflatt

hehhehehe
A Czy Ty wiesz, ze werzy werują wg innego trochę systemu niż komentarzę userów, że oni chcą?? Weruje sie w kolejności dodania. Ja weszłam dziś by nabluzgać na serial jako taki i dlatego popatrzyłam sobie na oczekujące materiałym i zwerowałąm, ale tak naprawdę, to nie mam ani takiego obowiązku, ani nakazu. Kolejka obowiązuje :P

ocenił(a) serial na 6
Aintha

Wiesz, naprawdę mnie to nie interesuje.
Budowanie swojego filmwebowego portfolia poprzez "gwiazdki", "punkty", "łby" mnie nie bawi.
Osobiście wolę pisać artykuły do portali i dostawać za nie kasę. Ale - każdy się bawi jak woli.

A skoro już tu jesteś, a "współtworząca stronę" Dorotka mimo że jest online zdobywa punkty (Boże, jak to brzmi hahaha) na innej stronie, to zaakceptuj wszystkie materiały. Byłoby miło.

ocenił(a) serial na 6
Aintha

A'propos odrzuconego przez ciebie plakatu,
jeżeli znajdziesz taki "DUŻY" to bardzo chętnie go dodam. Jak na razie NIE MA takowego, i przez dłuższy czas NIE BĘDZIE, bo nie wiadomo czy serial się przyjmie. Podobnie było przy pierwszym sezonie Hotelu 52. Więc fajnie, by serial miał JAKIKOLWIEK plakat.

ocenił(a) serial na 1
chatiflatt

jak to nie ma??????????????????????????
toz na stronie polsatu jest wielki poziomy baner!! :) po prostu trzeba dodac caly, a nei wycinac kawalek:)

zaakceptowalam wszystko co zostało dodane do 2 wrzesnia do którejś tam :\] (a teraz ide robić obiad_

7/10?? serioooooooo?? za co??

ocenił(a) serial na 6
Aintha

Za to, że potrafię śmiać się sam z siebie. To - jak widzę - coraz rzadsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones