PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540333}
5,7 14 397
ocen
5,7 10 1 14397
Szpilki na Giewoncie
powrót do forum serialu Szpilki na Giewoncie

...powstanie seriali o tym, że babka z dużego miasta przeprowadzi się na wieś i och, ach, pozna nowe życie, miłość i zajęcie. Kto to chce oglądać?! W dodatku w tym przypadku nawet zwiastun jest denerwujący - a przecież do tego wybiera się "najlepsze" fragmenty. Nic tylko pociąć się bułką. Ale co się będę martwić, mam nadzieję, że nie nabije oglądalności i go zdejmą. Tyle.

Antypatyczna

Moim zdaniem zwiastun jest niezły, na pewno to wygląda lepiej niż te wszystkie badziewia z podobną fabułą: "Ranczo", "Dom nad Rozlewiskiem" czy "Blondynka". Z ciekawości zerknę na pierwszy odcinek :).

Goku

Jeżeli "Ranczo" dla ciebie to badziewie, to nie chcę wiedzieć nic więcej o twoim guście...

JustFurious

Widac ze Goku lubi wlasnie takie lalunie z miasta wjezdzajace na wies. Zalosne.

Enemie

Ale nie przesadzajmy, samo Zakopane to nie wieś tylko miasto. A jego obrzeża mają swój własny klimat, więc nie jest tak najgorzej.
Co do zwiastuna to nie zachęcił mnie do obejrzenia nawet pierwszego odcinka.

JustFurious

"Ranczo" to jest badziewie. Kompletnie nie rozumiem fenomenu tego serialu. Bo niby co dobrego może być w jakiejś wiejskiej, prostackiej komedyjce w której jednymi z bohaterów są żule spod sklepu albo ksiądz? Takiego syfu nie powinni w ogóle emitować.

Goku

Właśnie dlatego ta "prostacka komedyjka" jest dobra i wielu ludzi ją ogląda. Bo większość ludzi potrafi się śmiać z samych siebie. A żuli spod sklepu, księży skłóconych z władzami, wścibskich gospodyń itd. w Polsce nie brakuje.

ocenił(a) serial na 1
JustFurious

popieram!

The_Sleaze

Ranczo to bardzo dobry serial.Wogole nie rozumiem jak mozna porownac do niego ,,Szpilki na Giewoncie''...Brak słow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones