PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540333}
5,7 14 399
ocen
5,7 10 1 14399
Szpilki na Giewoncie
powrót do forum serialu Szpilki na Giewoncie

Po odejściu

ocenił(a) serial na 9

Szejbał, Kuny, Ostrowskiej i Topy ten serial był nie do oglądania, zrobił z tego jakąś telenowelę
brazylijską. Powinni skończyć po tym jak się Bartek z Ewą zeszli, a tak ten ostatni sezon zepsuł cały
efekt, bo pomysł był moim zdaniem oryginalny, ciekawy, a sam serial bardzo mi się podobał, ale to
co odwalili w ostatnim sezonie, to była porażka.

ocenił(a) serial na 8
kasiunia1599

Dokładnie tak ! Podpisuję się pod twoją wypowiedzią.Brakowało mi miśka , miśkowej i Ewy która zagrała napradę świetnie , czyli Szejbal. Za mało cudownej Anieli , jej iśmiech był cudowny , serial stracił swój klimat . Żal że popsuli taki fajny serial , pozdrawiam :-)

ocenił(a) serial na 8
nathalie34

Podpisuję się pod powyższym obiema rękami!

ocenił(a) serial na 8
MarinaSamira

A ja pod twoją, :-) serial naprawdę zapowiadał się dobrze , ale potem stracił swój czar , wydawało mi się że oglądam zupełnie inny serial .

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

Co racja to racja. Bez Miśka, Ewki, Artura to już nie był ten sam serial, ale zostali inni świetni aktorzy. Np: Pani Dorota Pomykała czyli rewelacyjna Lucynka Skorupa.

ocenił(a) serial na 8
Zielona22

Tak , Lucynka swoją gwarą ujęła mnie , fantastyczna rola. oglądam powtórki na polsat romans , ale super serial :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones