PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540333}
5,7 14 398
ocen
5,7 10 1 14398
Szpilki na Giewoncie
powrót do forum serialu Szpilki na Giewoncie

Kolejny wrzód na dupie Polsatu! Dajcie lepiej Lepsze Megahity! I zdejmijcie z anteny Pierwszą za przeproszeniem Miłość a zamiast tego dajcie np. "Różowe lata 70"!

kmil_pl

szpilki w dupie, to dobre xD

gohan263

Dokładnie ;)

użytkownik usunięty
tolcia_natalia

o tak ! jestem tego samego zdania :) zamiast wywalac kase na dupne seriale lepiej kupic cos od amerykanow przynajmniej byloby sie z czego posmiac :)

użytkownik usunięty

Zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami, cała polska telewizja schodzi na psy. Z roku na rok jest coraz gorzej i chyba za parę lat będę zmuszony wyrzucić telewizor przez okno, bo w tv nie będzie nic prócz samych gówien serialowych i tak samo gównianych programów rozgrywkowych, gdzie polskie pseudo gwiazdy (te z tych gównianych seriali) będą robić z siebie i z widza debila.

Przepraszam za używanie słowa "gówno", ale nie znalazłem, żadnego innego słowa, żeby określić to co się dzieje w polskiej telewizji.

ocenił(a) serial na 1

Myślę że to dobrze ze robią duża seriali tego typu, a ze placa to niech placa wy nie placicie to sie nie martwcie, a jak bedzie duzo serialow roznego typu to kazdy sobie cos dopasuje a po za tym nie oceniajcie dopoki nie obejrzycie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones