SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Szpital "Królestwo"

Kingdom Hospital
2004
40 min.
7,5 3 944
oceny
7,5 10 1 3944
2 987
chce zobaczyć
Pani Druse, jedna z pacjentek olbrzymiego szpitala, odkrywa, że budynek jest nawiedzony. Zjawa małej dziewczynki naprowadza ją na makabryczną zbrodnię sprzed lat. Więcej Mniej
Szpital "Królestwo" zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Szpital "Królestwo"
Zwiastun nr 1 (polski) 1:00
nr 1 (polski) 2009-11-16T11:51:06 https://fwcdn.pl/webv/73/57/17357/thumbnail.17357.4.jpg https://fwcdn.pl/video/105786/szpital_krolestwocd.360p.mp4

Przerażająca historia Krolestwa - szpitala, w którym zarówno pacjenci jak i personel stanowią mieszaninę dziwaków i szaleńców. Są wśród nich niemal ślepy ochroniarz, pielęgniarka, mdlejąca regularnie na widok krwi i sparaliżowany artysta, którego powrót do zdrowia byłby prawdziwym cudem. Kiedy na korytarzach zaczyna rozbrzmiewać głosPrzerażająca historia Krolestwa - szpitala, w którym zarówno pacjenci jak i personel stanowią mieszaninę dziwaków i szaleńców. Są wśród nich niemal ślepy ochroniarz, pielęgniarka, mdlejąca regularnie na widok krwi i sparaliżowany artysta, którego powrót do zdrowia byłby prawdziwym cudem. Kiedy na korytarzach zaczyna rozbrzmiewać głos cierpiącej małej dziewczynki, zarówno pacjenci, jak i personel lekceważą sugestie, jakoby w szpitalu działy się rzeczy nadprzyrodzone... na swoje własne ryzyko.

studio
American Broadcasting Company (ABC) / Hospital Productions / Mark Carliner Productions / Więcej...
tytuł oryg.
Kingdom Hospital
inne tytuły
Stephen King's Kingdom Hospital (pełny tytuł) USA
Więcej...
Jack Coleman, jeden z bohaterów serialu, nosi bluzę z napisem "Little Tall". Little Tall to nazwa wyspy, na której rozgrywa się akcja "Sztormu stulecia" (mini-serialu, do którego Stephen King napisał scenariusz) oraz "Dolores Claiborne" (książki Stephena Kinga).
Karetka używana w serialu ma numer 19. Ta liczba ma duże znaczenie w serii książek Stephena Kinga "Mroczna Wieża".
Scena, w której Peter Rickman zostaje potrącony przez samochód wygląda prawie tak samo, jak wypadek, któremu uległ Stephen King, a który opisał później w swojej książce "Jak pisać: Pamiętnik rzemieślnika".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych