Szpital New Amsterdam
powrót do forum 1 sezonu

Bardzo przyjemny

ocenił(a) serial na 9

Fajny lekki serial. Tylko dlaczego to dziecko jest cały czas w czapce? W tej samej od urodzenia :)

ocenił(a) serial na 8
kielaskaa

zawsze gole stopy ale czapeczka jest

ocenił(a) serial na 7
kielaskaa

Też się nad tym cały czas zastanawiam hahahah ;)

kielaskaa

weszłam tu by znaleźć odpowiedź na to pytanie hahahahahaha

ocenił(a) serial na 10
kielaskaa

Ale temu dziecku jest obojętnie jaką ma czapkę, byle ciepło było.

użytkownik usunięty
kielaskaa

Co fajnego jest w serialu, który pokazuje tak skrajną lewacką propagandę? Przecież to jest chore.

Jak jest chore i działa Ci na nerwy to nie oglądaj. Będziesz zdrowszy

użytkownik usunięty
ms79984

Ale dzięki temu oglądaniu coś zyskuję - w rozmowach z osobami o lewicowych poglądach mam sporo argumentów pokazujących, jak lewackie myślenie jest wypaczone. Mam kolejny przykład w rozmowie, gdy chcę wykazać, że to nie jest zdrowe. I wierz mi, że do tej pory, w rozmowach z osobami o lewicowych poglądach zazwyczaj to ja miałem sporą ilość rzeczy negatywnych do wykazania, a chcąc zrozumieć drugą stroną niestety nie mogłem, bo ludzie o lewicowych poglądach bardzo rzadko mają coś do powiedzenia. Nawet nie mogę dojść do punktu, bo powiedzieć: "hej, nie zgadzam się z Twoimi argumentami". Trafiam na ludzi o lewicowych poglądach, często wykształconych, ale oni umieją wyrazić swoje zdanie bez argumentowania, jak dzieci w podstawówce, lub gorzej. Podam przykład: ktoś mi mów, że bycie osobą o prawicowych poglądach jest złe itd. To ja pytam, jakie są korzyści z posiadania przeciwnych poglądów. Odpowiedzi nie otrzymuję. A to bardzo ogólne i proste pytanie. Zagłębiam się i drążę, więc pytam, czy ta osoba ma poglądy lewicowe tylko w kwestii społecznej, czy też gospodarczej. To nie wie, o co mi chodzi. To dopytuję o socjalizm i następuje pogubienie. Chwali się swoim lewactwem, a często nie wie, że skrajny socjalizm jest wyniszczający dla gospodarki i ludzi i w zasadzie jest utopią, która nigdy się nie sprawdziła. Przez to mam wrażenie, że ludzie o lewicowych poglądach, mimo wykształcenia, są po prostu mniej inteligentni. Więc tak, zdrowsze byłoby porzucenie oglądania przejawów głupoty strony przeciwnej, ale mniej znałbym działanie świata, a chcę wiedzieć, jak on działa.

To jest strona Filmweb a nie Politykaweb , człowieku , pewnie jesteś prawicowcem ale łeb masz tak zaczadzony polityką , jak wszystkie te barany z sejmu , zarówno lewica jak i prawica ...

użytkownik usunięty
ms79984

Zaczadzony? Nie. Bo zakładam, że masz na myśli skrajność. Jestem nauczycielem, uczę historii i wiedzy o społeczeństwie. Na moich lekcjach często omawiamy to, co dzieje się wokół nas. Film jest przejawem zbudowanej przez wieku kultury, dorobkiem cywilizacyjnym, więc omawianie takich treści ma znaczenie. Także jeśli Ciebie to nie interesuje, to nie wiem, po co komentujesz. Dla mnie to kwestia zawodowa, prywatne zainteresowanie, a przy tym wiąże się z moimi wartościami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones