Szpital New Amsterdam
powrót do forum 1 sezonu

Obejrzałem cały pierwszy sezon i już wiem, że wszelkie problemy USA generuje heteroseksualna, biała, zdegenerowana mniejszość społeczeństwa, wśród której jedynie główny bohater jest pozytywnym wyjątkiem i to tylko dlatego, że jego babcia była Żydówką. Całe szczęście, że Amerykę ratują szlachetni hindusi, azjaci, no ale jednak przede wszystkim ci wspaniali, świetnie wykształceni murzyni. A! Byłbym zapomniał - z serialu wynika, że połowę związków w Stanach tworzą homoseksualiści... no może mniejszą połowę, ale jednak.
Drugiego sezonu jednak nie obejrzę bo w pierwszych 5 minutach pierwszego odcinka nieco za mało było o dyskryminacji murzynów środkami przeciwbólowymi i dyskryminacji tabunów transseksualistów, którym odmawia się zabiegów zmiany płci w oparciu o klauzulę sumienia. Z pewnymi sprawami nie wolno przeginać. No pasaran!
(gdy odrzucić to wszystko powyżej, choć mnie to przytłacza, to serial był ciekawy)

Imightbewrong0

dobrze napisane ;) nasrane w tych łbach mają

ocenił(a) serial na 1
Imightbewrong0

Lewackie LGB-towskie bydło w natarciu, później takie Julki prowadzone przez starą lesbę drą ryje na ulicach a w domu łba od telefonu nie mogą oderwać. Coraz więcej tego lewackiego gówna w TV, nawet w tej kurskiego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones