PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708201}

Tabu

Taboo
7,9 70 098
ocen
7,9 10 1 70098
6,7 11
ocen krytyków
Tabu
powrót do forum serialu Tabu

2 sezon

ocenił(a) serial na 10

Ja się pytam gdzie jest drugi sezon?!

ocenił(a) serial na 9
wdwdr

kiedy będzie 2 sezon?

ocenił(a) serial na 7
wdwdr

Też chciałabym wiedzieć

ocenił(a) serial na 8
RealnA

Spokojnie, ma być :) Czytałem gdzieś, że z racji napiętego grafiku Hardy'ego zdjęcia będą mogły się rozpocząć dopiero pod koniec tego roku. W planach jest też sezon 3 - na tyle Knight ma rozplanowaną całą historię.

ocenił(a) serial na 9
wdwdr

info z neta: "Premiery 2. sezonu "Tabu" możemy spodziewać się więc dopiero na początku 2019 roku."

wdwdr

21 września potwierdzono, rusza produkcja 2 sezonu

ocenił(a) serial na 10
ego78th

Chwalmy dzień :D

ocenił(a) serial na 9
wdwdr

ja się pytam kur*a w X.2018, gdzie jest drugi sezon?

ocenił(a) serial na 8
Kokainowy_Joe

Na wszystko tylko czekać i czekać :(

ocenił(a) serial na 8
v1t45

Tak długo czekam na drugi sezon, że już zapomniałam, co się działo w pierwszym.

ocenił(a) serial na 9
lola_patola

W przyszłym roku ma być. Dopiero zaczęli kręcić.

ocenił(a) serial na 7
Gonia23

I jak? Udało się?:)

gebert

Nie wyszło. Zamiast drugiego sezonu TABU jest smRód Smoka

wdwdr

jest już koniec 2019r, wie ktoś kiedy będzie w końcu ten drugi sezon, czy sobie darowali?

ocenił(a) serial na 8
wdwdr

IMDB potwierdza, że w 2020 ale konkretów brak

wdwdr

Dzisiaj, tj. 09.01.2020, HBO GO wycofało pierwszy sezon z oferty. :)

Ksiadz_Pistolet

A dzisiaj 1. sezon "Tabu" znów w pojawił się w ofercie HBO GO. Oni tam mają niezły burdel...

ocenił(a) serial na 8
wdwdr

nakręcono (lub nadal jeszcze trwa kręcenie) prawdopodobnie 8 odcinków sezonu 2, zdjęcia miały się zacząć pod koniec 2019, należy sądzić, że do emisji dojdzie gdzieś pod kobiec 2020

ocenił(a) serial na 8
wdwdr

Knight pracuje przy wielu rzeczach i zdecydowanie więcej czasu poświęca Peaky Blinders więc nie spodziewam się kolejnego sezonu prędko. Nie zdziwię się jeśli z zaplanowanych trzech sezonów zrobią się dwa.

Laura_N

Za sam drugi sezon dałbym wiele, o trzecim nawet nie marzę! :))

conradez

Ja również! Mało seriali lubię. Ten zaś przypadł mi bardzo do gustu ;-) pochłonęłam w jeden dzień.

ocenił(a) serial na 8
czarna_wdowa

Niewiele takich seriali ostatnio. Jeśli ktoś ma coś podobnego (nie scenariuszowo, tylko klimatycznie ) w pamięci, to proszę o info. A propos terminów : Fargo też już od trzech lat kolejny sezon kręcą... Wszystko przez nawał pracy showrunnerów, lub obecnego COVID-19 się przedłuża. Pozdrawiam serdecznie

pd_beatle

https://www.filmweb.pl/serial/Forbrydelsen-2007-365605 znasz może? Oglądałam wieki temu i już nawet nie do końca pamiętam, ale zrobił na mnie wrażenie.

ocenił(a) serial na 8
czarna_wdowa

Jeszcze nie widziałem, ale pamiętam o tym serialu, i mam go zaznaczonego od jakiegoś czasu, ale zawsze jest coś co zaczynam oglądać, i odkładam to na później. Tak teraz skończyłem"Sneaky Pete'a"(możliwy), i z marszu niemal wpadł mi "Top Boy" (ten z 2011, a ma noty 7.9pkt) na razie. Bo jest jeszcze jeden, który też ma noty pow.7. Dzięki za propozycję. Pozdrawiam serdecznie, Paweł ️

ocenił(a) serial na 5
pd_beatle

skandynawskiego co prawda nie widziałem ale jest jeszcze amerykańska wersja super extra serial, polecam klimat

ocenił(a) serial na 9
wdwdr

IX.2020 a 2 sezonu nadal nie ma...

ocenił(a) serial na 8
Seython

Też czekam dzisiaj sobie przypomniałem

ocenił(a) serial na 10
wdwdr

Już 2021 na horyzoncie, a nowego sezonu, ni widu ni słychu ;)

ocenił(a) serial na 10
__ROZA___

a jednak coś znalazłam

"Premiera serialu 'Tabu - sezon 2' (tytuł oryginalny - 'Taboo - season 2') zapowiadana jest na 2021 rok (Stany Zjednoczone)".

To jeszcze trochę poczekamy o_O

ocenił(a) serial na 9
__ROZA___

VII.2021, nadal nie ma

ocenił(a) serial na 9
wdwdr

brak kontynuacji tego serialu byłby stratą świetnego potencjału. Pierwszy sezon był świetny więc nie rozumiem takiego opóźnienia w produkcji drugiego sezonu. Rozumiem że pandemia wpłynęła na opoznienie ale gdyby drugi sezon miał powstać, słyszelibyśmy jakieś info na ten temat.

ocenił(a) serial na 8
wdwdr

https://www.digitalspy.com/tv/a37280861/tom-hardy-taboo-season-2-update/ info sprzed 3 dni - 2 sezon jest na etapie pomysłu, nic nawet nie kręcą jeszcze.

ocenił(a) serial na 10
sebee86

Masakra z tym drugim sezonem...jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby tak dlugo czekać na kontynuacje :(

ocenił(a) serial na 9
wdwdr

Tak tu tylko zajrzałam... Po raz enty zrobiłam sobie powtórkę 1 sezonu.

ocenił(a) serial na 8
wdwdr

"Tabu" między innymi zrobił ten sam typ co "Peaky Blinders" nijaki Knight .Jeśli miałby zamiar tak samo go nachalnie zlewaczyć i obsypać poprawnością polityczną jak ten drugi ... to nich nie robią Bo hadko (że tak użyje słowa na czasie) patrzeć na to, co się stało z początkowo dobrym, serialem

ocenił(a) serial na 8
piopio

Lewadzkość to już niestety norma

Steiner_T

A może jest odwrotnie? Może to normalność nazywa się u nas "lewactwem"? Taki paradoks.

ocenił(a) serial na 8
banorek

Nie, lewactwo to choroba która stopniowo zaraża ziemię.

Steiner_T

Doprawdy? :)

wdwdr

Zaczynają zdjęcia do filmu dopiero za rok :/ końcem 2023 ... to sobie jeszcze poczekamy https://pl.ign.com/taboo/49139/news/tabu-sezon-2-wiemy-kiedy-rusza-zdjecia-do-no wych-odcinkow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones