Tacy jesteśmy

2016
Tacy jesteśmy
8,4 10 933
oceny
8,4 10 1 10933
13 770
chce zobaczyć
powrót do forum serialu Tacy jesteśmy
 • robbob ocenił(a) ten serial na: 8

  Wszystkim fanom fajerwerków, techniki,i fantastyki i wymyślnych nierealnych historii - zdecydowanie odradzam!.
  Obyczajówka najlepszych lotów. Portrety ludzi, życia ze wszystkimi kolorami. Znakomicie się to ogląda. Losy rodziny, dzieci, dorosłych...
  Zrobione to wszystko z kulturą, wyczuciem i profesjonalnie pod każdym względem. Polecam wszystkim lubiącym "NORMALNE OBYCZAJOWE KINO".

 • DZASTII ocenił(a) ten serial na: 10

  robbob Ja lubię bardzo fantastykę i nierealne rzeczy, a ten serial wręcz uwielbiam!
  Uważa, że to najgenialniejszy serial ostatnich lat.

 • robbob ocenił(a) ten serial na: 8

  DZASTII Faktycznie masz rację:):) przecież ja też kocham parę filmów z gatunku "fantastyki i nierealności". Pozdrawiam:)

 • robbob Z obyczajowych seriali polecam także: Six Feet Under, Affair, Bloodline, Big Love, Transparent, Olive Kitteridge

 • mumek_filmweb ocenił(a) ten serial na: 8

  Flowerina O tak! Olive Kitteridge to genialny serial, szkoda, że ma tylko 4 odcinki.

 • robbob ocenił(a) ten serial na: 8

  robbob Po obejrzeniu 12 i 13 odcinak chyba zmienię ocenę na 9... jest coraz lepiej... (może właściwe słowo to ; dramatycznie). Znakomity serial.

 • robbob Troszkę zaczęli męczyć tymi retrospekcjami, gdy wiemy już jak się one skończą. Trochę zwolnili tempo ale może pod koniec sezonu zrobi się ciekawiej.

 • Gorzka_M ocenił(a) ten serial na: 8

  RadoslawKamil To fakt, jest kilka odcinków, które przynudzają, ciągną się, ale z drugiej strony, gdyby każdy z 18 odcinków był tak zaskakujący czy też dramatyczny, to chyba byśmy tego jako widzowie nie uciągnęli. Albo uciągnęli, ale z wypiekami na twarzy i zapasem chusteczek higienicznych na co bardziej wzruszających momentach :D

 • ugh30 ocenił(a) ten serial na: 9

  RadoslawKamil Ja się nie zgodzę co do retrospekcji i radzę się z nimi pogodzić, bo mają absolutnie kluczowy wpływ na dalszy rozwój wypadków. Dzięki nim W PEŁNI poznajemy trójkę rodzeństwa. Większość filmów/seriali każe nam poznawać danego bohatera w jakimś konkretnym wieku, tu natomiast zastosowano genialny moim zdaniem zabieg. Najpierw widzimy działanie danej osoby w dorosłym życiu, następnie cofamy się do dzieciństwa w poszukiwaniu momentu, który ukształtował daną osobę oraz spowodował że zachowuje się właśnie tak a nie inaczej. I jeszcze zaserwowane jest w sposób, który nie gubi widza. Majstersztyk.

  W ogóle gdy obejrzałem pierwszy sezon to przypomniał mi się inny serial, który fabularnie z pewnością się różni ale łączy go absolutne dopracowanie od A do Z. Większość seriali daje nam jakąś historię na sezon, max dwa i w zależności od ratingów wymyśla się dalszy rozwój fabuły, przez co cierpi scenariusz (Dexter przykładem pierwszym z brzegu). Natomiast tutaj historia jest tak dopracowana, że mam wrażenie iż zanim pojawił się pierwszy odcinek, to scenariusz jest napisany do końca i nie będzie więcej sezonów niż zaplanowano (nawet pomimo tego, że serial odnosi sukces). Ostatnio tak miałem przy "Breaking Bad". Serial absolutnie bez dziur scenariuszowych, historia poprowadzona przez 5 sezonów i zakończona w momencie najwyższej popularności. Nie dokręcana na siłę. Tak się to powinno robić.

 • robbob SERIAL! Ileż to razy można tłumaczyć. Film to film, serial to serial.