SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

This Is Us

2016 45 min.
8,4 10 933
oceny
8,4 10 1 10933
13 770
chce zobaczyć
{"id":"766007","linkUrl":"/serial/Tacy+jeste%C5%9Bmy-2016-766007","alt":"Tacy jesteśmy","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/60/07/766007/7752725.2.jpg"}
W dniu urodzin męża Rebecca rodzi trojaczki. Od tego momentu losy członków rodziny Pearsonów splatają się przez lata.
{"seasons":[4,3,2,1]}
68
twórca
gatunek
produkcja
Złoty Glob Najlepszy aktor w serialu dramatycznym w roku 2018 dla Sterling K. Brown Emmy Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktor w roku 2018 dla Ron Cephas Jones Emmy Najlepszy aktor w serialu dramatycznym w roku 2017 dla Sterling K. Brown Emmy Najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym - aktor w roku 2017 dla Gerald McRaney Kryształowa Statuetka Ulubiony nowy serial dramatyczny w roku 2017 Złoty Popcorn Najlepsza scena wywołująca łzy w roku 2017 Aktor Najlepszy zespół aktorski w serialu dramatycznym w roku 2019 dla Chris Sullivan, Chrissy Metz, Eris Baker, Faithe Herman, Hannah Zeile, Jon Huertas, Justin Hartley, Lyric Ross, Makenzie Lee-Foster, Mandy Moore, Melanie Liburd, Milo Ventimiglia, Niles Fitch, Sterling K. Brown, Susan Kelechi Watson Aktor Najlepszy aktor w serialu dramatycznym w roku 2018 dla Sterling K. Brown Aktor Najlepszy zespół aktorski w serialu dramatycznym w roku 2018 dla Alexandra Breckenridge, Chris Sullivan, Chrissy Metz, Eris Baker, Faithe Herman, Hannah Zeile, Justin Hartley, Lonnie Chavis, Mandy Moore, Milo Ventimiglia, Ron Cephas Jones, Sterling K. Brown, Susan Kelechi Watson GLAAD Media Najlepszy serial dramatyczny w roku 2018
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Tacy+jeste%C5%9Bmy-2016-766007/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/766007","link":"/serial/Tacy+jeste%C5%9Bmy-2016-766007/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/766007","link":"/serial/Tacy+jeste%C5%9Bmy-2016-766007/episode/ranking"}}
[4,3,2,1]

Szczera, pełna realizmu i ciepła produkcja Dana Fogelmana twórcy "Kocha, lubi, szanuje", opowiadająca historię kilkorga bohaterów, urodzonych tego samego dnia, których losy dziwnym zbiegiem okoliczności zaczynają się ze sobą splatać. W pierwszym odcinku poznajemy Rebeccę (Mandy Moore) i Jacka (Milo Ventimiglia), którzy czekają naSzczera, pełna realizmu i ciepła produkcja Dana Fogelmana twórcy "Kocha, lubi, szanuje", opowiadająca historię kilkorga bohaterów, urodzonych tego samego dnia, których losy dziwnym zbiegiem okoliczności zaczynają się ze sobą splatać. W pierwszym odcinku poznajemy Rebeccę (Mandy Moore) i Jacka (Milo Ventimiglia), którzy czekają na narodziny trojaczków, Kate (Chrissy Metz) cierpiącą na otyłość, jej brata Kevina (Justin Hartley) gwiazdę sitcomu, który nie jest zadowolony ze swojej pracy, a także biznesmena Randalla (Sterling K. Brown), porzuconego w dzieciństwie przez ojca, którego teraz chce odnaleźć. Losy bohaterów szybko zaczną się ze sobą przeplatać, a oni sami zrozumieją, że łączy ich o wiele więcej.

studio
20th Century Fox Television / Zaftig Films
inne tytuły
Film nakręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Kopalnia uczuć

  argeleb ocenił(a) serial na 10 

  Ten serial jest po prostu niesamowity. Tyle ludzkich spraw, uczuć i emocji w jednej rodzinie! A Randall to wielki człowiek wziął w genach i od swoich przybranych rodziców wszystko co najlepsze. Polecam wszystkim zwłaszcza, że ja mam raczej inne zainteresowania niż filmy i seriale obyczajowe.

 • Istny fenomen

  trisardi ocenił(a) serial na 10 

  Raz do roku każdy użytkownik tego portalu powinien mieć możliwość wystawienia oceny 11 a nie tylko 10. W 2011 roku chciałem to dać Nolanowi za "Incepcję" w 2013 "Breaking Bad" w 2015 "Sense8" w 2016 "Stranger Things" a dziś moja jedenastka ląduje na koncie "Tacy jesteśmy" i tyle w temacie.

 • Świetny "normalny" film.

  robbob ocenił(a) serial na

  Wszystkim fanom fajerwerków, techniki,i fantastyki i wymyślnych nierealnych historii - zdecydowanie odradzam!. Obyczajówka najlepszych lotów. Portrety ludzi, życia ze wszystkimi kolorami. Znakomicie się to ogląda. Losy rodziny, dzieci, dorosłych... Zrobione to wszystko z kulturą, wyczuciem i ... więcej

 • Wyciskać łez

  wiola1914 ocenił(a) serial na 10 

  Nie jestem w stanie obejrzeć choćby jednego odcinka bez ryczenia jak bóbr! Ten serial to arcydzieło!!!

 • Nic nie dzieje się bez przyczyny

  Alisee ocenił(a) serial na

  Reżyser przepięknie przedstawił w pierwszym odcinku ludzi, których losy łączą się w jedną całość i jednocześnie udowodnił, że nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny. Bardzo autentyczny serial, wzbudzający prawdziwe emocje. Tego mi bardzo brakowało.

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.