PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837087}

Tacy właśnie jesteśmy

We Are Who We Are
7,3 5 151
ocen
7,3 10 1 5151
7,3 10
ocen krytyków
Tacy właśnie jesteśmy
powrót do forum serialu Tacy właśnie jesteśmy

Serial mi się podobał był surowy i realny. Szokują mnie komentarze homofobów i tych mężnych co się „nadziali” ze będzie o wojsku lol ale chciałabym poruszyć kwestie postaci Jonatana który jest początkowo przedstawiony jako nieśmiały i miły ale widać ze się czai na głównego bohatera, 7 odcinek pokazuje jego prawdziwe oblicze, nazywajmy rzeczy po imieniu, pedofila. Pamietajmy ze mimo ze Fraser pije więcej alkoholu niż powinien, szlaja się po nocach z przyjaciółmi to jest gdzie jeszcze dzieckiem, ma dopiero 14 lat i czasem nawet lgnie do znienawidzonej mamy. Także analizując scenariusz został uwiedziony i oszukany. Sam nigdy nie przejawiał fizyczniosci w stosunku do Jonathana byl zawstydzony wiecz zauroczony i strachliwy ze coś spieprzy. Natomiast Jonathan który jest po 30 (w moim wieku) wprowadza 14stolatka w sensualizm fizyczny na który tamten nie był ani gotowy ani do końca chętny. Jak sobie myśle ze miałabym ja 14 latka łatkę dotykać to sama bym się zgłosiła do psychiatry albo na komendę. Ciekawa jestem czy wy tez tak odebraliście te postać. Dla mnie shady groomer

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones