PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479725}

Tajemnica Amy

The Secret Life of the American Teenager
6,3 4 262
oceny
6,3 10 1 4262
Tajemnica Amy
powrót do forum serialu Tajemnica Amy

3 sezon

ocenił(a) serial na 8

Czy wiadomo cos o trzecim sezonie? Bo po zakonczeniu 24 odcinka, ktory zdaje sie byc ostatnim w 2 sezonie, mozna mniemac, że ciag dalszy nastapi. pare wątkow jest niedopowiedzianych (szczegolnie z Adrien i Benem), poza tym dla nikogo nie bylo 'happy endu' ;p ;p

Dejzi

Też mi się wydaję, że zakończenie 2 sezonu (o ile rzeczywiście 24 odc. jest ostatnim) wskazuje na to, że 3 sezon się pojawi.

ocenił(a) serial na 5
pshemodow

3 zezon startuje 7 czerwca
--------------------------

Collony

Jesteś pewna/pewien, że trzeci sezon będzie, i że startuje 7 czerwca? Jeśli tak, to bardzo się cieszę. Choć nie obejrzałam jeszcze wszystkich odcinków, które dotąd wyemitowano (zostało mi jeszcze chyba sześć), to oglądanie tego serialu sprawia mi wielką przyjemność. ;)

ocenił(a) serial na 10
Collony

Collony mam do Ciebie pytanie. Będziesz dalej tłumaczyć odcinki "the secret..." ? byłabym Ci bardzo wdzięczna ;)

ocenił(a) serial na 5
kasiunia960

Ale który sezon? Teraz niby tłumaczę 4, ale i tak strasznie nieregularnie, bo nie mam czasu.

ocenił(a) serial na 10
Collony

3 i 4 ;) a na jakiej stronie umieszczasz swoje tłumaczenia ;) bo ja oglądam na videomaniak.tv
ty dodajesz tam gotowe odcinki czy nie ?

ocenił(a) serial na 5
kasiunia960

Robię tylko napisy, nie wiem kto umieszcza je online razem z filmem. Nie wiem, w którym momencie utknęłaś, ale jeśli tam, gdzie kończą się napisy na powyższej stronie, to radziłabym dać sobie z tym spokój i przerzucić się na ściąganie osobno odc. i napisów, bo na portalach z napisami są wszystkie z sezonu 3 oprócz dwóch ostatnich.

ocenił(a) serial na 10
Collony

a polecasz jakaś stronke gdzie moge ściągnąć odcinek oprócz chomikuj.?

ocenił(a) serial na 5
kasiunia960

Np. peb(kropka)pl (wymagana rejestracja) albo z torrentów. Zresztą, wystarczy wpisać nawet w googlach dany odc. i powinny wyskoczyć linki do ściągnięcia.

ocenił(a) serial na 10
Collony

no własnie ciezko jest z tym czasem w googlach

ocenił(a) serial na 5
kasiunia960

A orientujesz się w ściąganiu torrentów? Mam na koncie w megaupload folder, gdzie wrzucałam same pliki .torrent od 3 sezonu. Wystarczy je otworzyć programem do torrentów, który ściąga cały plik. Mogę ci wysłać link na pv, jeśli ci to pomoże.

ocenił(a) serial na 10
Collony

no wlasnie nie ;] chyba wykupie sb dodatkowy transfer na chomiku i sciagne odcinki. a bedziesz tlumaczyc te dwa ost odcinki 3 sezonu ?

ocenił(a) serial na 5
kasiunia960

Nie, ktoś inny miał je przetłumaczyć. Może się jeszcze pojawią. Ja nie mam czasu dla swojego sezonu, więc nie będę się już cofać.

ocenił(a) serial na 10
Collony

a nie wiesz kto miał je tłumaczyć ?

ocenił(a) serial na 5
kasiunia960

banan20, pisała np. w tym wątk: http://www.filmweb.pl/serial/Tajemnica+Amy-2008-479725/discussion/Sezon+4,166774 6

ocenił(a) serial na 10
Collony

dzieki ;)

ocenił(a) serial na 10
Collony

a mogłabyś mnie jakoś informować kiedy dodajesz nowe tłumaczenie ;) ?

ocenił(a) serial na 5
kasiunia960

Postępy w tłumaczeniu daję na napisy24. Jeśli nie masz tam konta, zachęcam do założenia, bo wtedy możesz dopisać się listy oczekujących, a jak skończę i dodam napisy, dostaniesz maila z portalu.

ocenił(a) serial na 10
Collony

ok ;) a jeśli znalazłabyś czas zajełabyś się tymi dwoma ost odcinkami z 3 sezonu ?
tak wgl to tłumaczysz ze słuchu czy z ang napisów ? ;)

ocenił(a) serial na 5
kasiunia960

Nie będę nic obiecywać, bo zwykle łamię słowo w przypadku napisów, ale zobaczymy, jak skończę teraz 5 odc. Może nie zdążę się znudzić (a ten serial jest bardzo nudny do tłum) i będę miała czas, to zrobię tamte. Tłumaczę z napisów, bo mam od razu zrobione synchro :) Ale naprawdę nic nie obiecuję.

ocenił(a) serial na 10
Collony

ok dzięki ;) chyba że ja się zmobilizuje i zaczne sama tłumaczyć ;) ile zajmuje ci jeden odcinek do przetłumaczenia.? ;)

ocenił(a) serial na 5
kasiunia960

Zależy od chęci :) Gdybym się naprawdę przyłożyła, kiedy mam wolne, to pewnie 2 dni. Ale to mi się nie zdarza, więc jakiś tydzień. W ogóle robię z ogromnymi przerwami, bo serial i poziom języka naprawdę mnie nudzi.

ocenił(a) serial na 7
kasiunia960

Odcinek 25 ! to chomik: whocares20

Collony

A gdzie znajdę cały 3 4 i 5 sezon tajemnica Amy z napisami PL jak na CDA jest tylko do s03e11

Collony

Robisz tłumaczenia do 4 i 5 sezonu tajemnica Amy?

ocenił(a) serial na 4
Dejzi

Gdzie można ściągnąć odcinki tego serialu? Bo szukam i nigdzie nie ma. :| A bardzo chcę obejrzeć ten serial...

askaeddie

Hm, ściągnąć można na chomikuj.pl, ale można przecież zobaczyć online np. na www.iitv.info. ;-) Nie musisz nic ściągać, jedynym minusem jest limit.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones