PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479725}

Tajemnica Amy

The Secret Life of the American Teenager
6,3 4 263
oceny
6,3 10 1 4263
Tajemnica Amy
powrót do forum serialu Tajemnica Amy

Jestem na 16 odcinku 1 sezonu serialu, zastanawiam się kiedy Ricky zakocha się w Amy, albo na odwrót. Kiedy między nimi zacznie się coś dziać, bo nie dość, że momentami gówna bohaterka działa mi na nerwy, to ten jej mięczakowaty Ben działa na mnie jeszcze gorzej.

ocenił(a) serial na 10
malami903

Jak dobrze pamiętam to dopiero w 3 sezonie lub pod koniec 2 zacznie się coś między nimi dziać.

xolka91x

Łooo to jeszcze czeka mnie sporo odcinków za nim zacznie się dziać coś konkretnego...:(

malami903

Ogólnie cały pierwszy sezon jest beznadziejny ... Amy ciągle narzeka jak jej źle .. z tym że jest w ciąży .. Ricky jest raz z Grace raz z Adrien i tak w kółko..a Ben szkoda gadać on mnie strasznie irytuje jest okropny.. a drugi sezon już fajniejszy bo Amy jest bardziej świadoma swoich wdzięków tzn lepiej się ubiera i w ogóle nie jest taka bezpostaciowa jak w pierwszym sezonie ma swoje zdanie .. Ricky ciągle jest sobą czyli kobieciarzem ale już odczuwa więź z dzieckiem i Amy .. a trzeci sezon jest najfajniejszy równie jak czwarty bo wtedy Amy i Ricky są naprawdę razem ... miłego oglądania mam nadzieje że za bardzo nie zaspoilerowałam xd

blackberry123

Ma temat 1 i 2 sezonu w sumie mam takie samo zdanie. A co do reszty to dopiero zaczynam 3 sezon. Ale od samego początku tak wkurza mnie ten Ben, że masakra ;/

malami903

Mam małe pytanie. Gdzie mogłabym obejrzeć sezon 1 tego serialu? Bo nigdzie nie mogę znaleźć, jedynie na chomikuj .peel

Gimly

Wejdź na iitv i poszukaj "The Secret Life of the American Teenager"
Sezon 1 z napisami tylko bez 5 odcinka.

blackberry123

BEN BEDZIE TAKI BEZPASTACIOWY PRAWIE PRZEZ 3 SEZONY ALE JAK JEGO DZIECKO I ADRIAN UMRZE WTEDY BEN BEDZIE BARDZO WZRUSZAJACY

eliza19824

Nom to prawda zgadzam >>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones