PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479725}

Tajemnica Amy

The Secret Life of the American Teenager
6,3 4 262
oceny
6,3 10 1 4262
Tajemnica Amy
powrót do forum serialu Tajemnica Amy

Mam pytanie ..../

użytkownik usunięty

Mam pytanie z kim będzie Amy według mnie powinna być z Rickym . Moim zdaniem Rycki kocha Amy ale boi się przyznać do tego . Oni ładnie wyglądali by jako rodzina ze swoim synkiem John'em . Amy do Bena ie pasuje Rogule on jest jakiś dziwny , a Ricky się zmienił . Ja trzymam kciuki za to że scenarzyści połączą te dwójkę

Moim zdaniem Amy z Rickym nie pasują do siebie. To, że mają dziecko, stało się, ale gdyby nie to, to by się nawet nie zmienił. Z całej sytuacji najbardziej szkoda mi Bena. Starał się jak mógł z Amy, a ona zawsze taka niemiła.

ocenił(a) serial na 10
moonlight93

A oglądacie 3 serie? Nie ma napisów i tak jakoś... :( :(

li90

ja oglądam na tej stronie http://tv.blinkx.com/show/the-secret-life-of-the-american-teenager/ri1Cdua3io03V Tgx i tu jakościowo jest ok :) tylko oczywiście bez napisów

P.S. próbowałam załadować odcinek z napisami ( z 2 serii) na stronkę, ale są jakieś problemy :/

ocenił(a) serial na 7
moonlight93

ja oglądam na serialeonline.pl z napisami : )

ocenił(a) serial na 7
Deadispeaceful

i jak dla mnie Ben jest z lekka komiczny a Ricky fałszywy; ani jeden ani drugi mi do końca nie odpowiada.

Deadispeaceful

Jako, ze Ricky to moja ulubiona postać w serialu, odpowiem, że Ricky:) Mysle,ze bardzo zmienil sie od czasu kiedy pojawił się John i, że z czasem on, Amy i John mogliby stworzyc prawdziwa rodzine.

ocenił(a) serial na 7
_Mia_

ja na razie obejrzałam kilka odcinków 1 sezonu; więc nie mam pojęcia jak zmieni się Ricky po urodzeniu się dziecka, może zmienię zdanie na jego temat ;)

ocenił(a) serial na 7
Deadispeaceful

Moją ulubioną postacią w serialu też jest Ricky i dlatego wolałabym żeby był z Amy. ;p

Unbelievable

Amy to najbardziej irytująca postać w tym serialu, ciągle narzeka i chce żeby każdy przy niej skakał. Na żadnego nie zasługuje. A Ben jest strasznie ciapowaty, za to Ricky fajnie wygląda z dzieckiem :)

ocenił(a) serial na 10
Rogue_7

ja tez jestem za tym żeby Amy była z Rickym. Lubie jego postać, no a napewno bardziej niż postać Bena. Ben jest taki dziecinny, i wogóle taki jakiś. A ricky moim zdaniem się zmienił i to bardzo od czasu gdy John się urodził. Pozatym Amy i Ricky bardzo ładnie razem wyglądają. A najważniejsze jest to że jak się ich tak ogląda to od razu widać że się kochają i że jest między nimi jakaś chemia, a pomiędzy Amy i Benem tego nie widać. A w trzeciej serii gdy Ricky jedzie do Amy Do Nowego Yorku żeby porozmawiać między nimi coś sie rodzi od nowa...

Krótko mówiąc jestem za tym żeby Amy była z Rickym.

kara1994

A ja osobiście uwązam ze RAmy nie powinna być z Rickym ani z benem z kim porządnym może starszym..??
Tak wgl to ona powinna częsciej gdzies wychodzic i wgl.

ocenił(a) serial na 10
dziew993

Wydaję mi się, że Amy będzie z Rickym ;)

ocenił(a) serial na 10
marta5558

Ja nie lubię Bena. Po prostu mnie denerwuje i głosuję za Rickiem :)

Neriela

Ja nie lubię Amy!!! Zachowuje się jak by była najmądrzejsza ze wszystkich!!! No ale myślę że powinna być z Benem bo bardzo bym chciała żeby Adrin była z Rickim:) wiecie gdzie można obejrzeć 4 odcinek z napisami??bo chyba już są napisy do 4.

ocenił(a) serial na 10
madzia07_2

Wszystkie odcinki są na www.iitv.pl

ocenił(a) serial na 10

Ja także trzymam kciuki za Amy i Ricka a Ben pasuje do Adrian ! idealnie :)

ocenił(a) serial na 10

Mam pytanie z kim będzie Amy według mnie powinna być z Rickym . Moim zdaniem Rycki kocha Amy ale boi się przyznać do tego . Oni ładnie wyglądali by jako rodzina ze swoim synkiem John'em . Amy do Bena ie pasuje Rogule on jest jakiś dziwny , a Ricky się zmienił . Ja trzymam kciuki za to że scenarzyści połączą te dwójkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones