PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479725}

Tajemnica Amy

The Secret Life of the American Teenager
6,3 4 263
oceny
6,3 10 1 4263
Tajemnica Amy
powrót do forum serialu Tajemnica Amy
ocenił(a) serial na 10
wercia214

kocham ten serial. przez wakacje obejrzalam wszystkie odcinki <3

ocenił(a) serial na 10
monisia027

moim zdaniem warty obejrzenia.
Amerykanski serial wiec niektorym moze sie wydawac troche surrealistyczny ale prawda jest taka ze tam tak to wlasnie wyglada. pozatym fabula bardzo dobra i bardzo wciagajaca moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 2
kara1994

haha niby co i jak TAM wygląda?

wercia214

powiem szczerze że zaczęłam oglądać ten film bo spodobała mi się nieco fabuła, ale przede wszystkim dla zabicia czasu.
początkowo bardzo mnie nudził, ale jest rewelacyjny. taka jest prawda o ludziach ; D

ocenił(a) serial na 5
wercia214

jeśli ci się nudzi., to warto. jednak mnie aż tak nie zachwyca.
bardziej polecam 90210 - troszkę podobny styl, a o niebo lepszy. :)

wercia214

i tak i nie.
jak to amerykański serial-realizacja świetna,fajna obsada[Ringwald,Eisley] i...niektóre problemy trochę wydumane;)
co do fabuły-zabrałam się za niego podejrzewając że to totalny,miałki gniot,ale załączyłam żeby coś oglądać podczas robienia na drutach;)
i się mile rozczarowałam.klimat serialu jest bardzo...ciepły.sam serial wciąga.
wątki różnych postaci pociągnięte konsekwentnie.i można dać się zaskoczyć;)
[ja byłam wgnieciona jak zobaczyłam z kim kręcił tata Amy!]
podsumowując moje wrażenia:łatwy i przyjemny,szczególnie kiedy sprawa tytułowego "Sekretu Amy"[moim zdaniem polski tytuł lepszy niż oryginalny;)]rozwiązuje się pomyślnie.

Elvis_i_koty

dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

ocenił(a) serial na 1
Elvis_i_koty

"Moda na sukces" w młodszym wydaniu...

ocenił(a) serial na 1
Milkson

Szczerze mówiąc głupszego serialu nie widziałam. Świetny jako lekka komedia na deszczowe dni. Pierwszy sezon był w porządku, ale to co się wyrabia w następnych to jakaś tragedia. Zgadzam się całkowicie z komentarzem powyżej - isna moda na sukces + najczęsciej padającymi pytaniami są: kiedy będziemy uprawiać seks?, czy ty w ogóle chcesz uprawiać seks?, czy uprawiałeś z nią/nim seks? Gdy raz liczyłam to w pierszych minutach słowo seks padło 20 razy, jednak zaznaczam że nie liczyłam omówień typu robiłaś to z nim, więc sądze, że cyfra ta by sie podwoiła ;D

ocenił(a) serial na 1
ahura15

w pierwszych 20 minutach miało być*

ocenił(a) serial na 10
wercia214

Jestem przy końcu dopiero 2 sezonu ,ale powiem ,że się wkręciłam :D I uwielbiam dialogi Ashley i jej ojca :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones