PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479725}

Tajemnica Amy

The Secret Life of the American Teenager
6,3 4 263
oceny
6,3 10 1 4263
Tajemnica Amy
powrót do forum serialu Tajemnica Amy

Robiłam dwa podejścia do tego serialu. Przy pierwszym zrezygnowałam po dwunastym
odcinku a przy drugim poległam w połowie drugiego sezonu.
Ten serial jest o niczym innym jak o seksie. Nie ma w nim absolutnie żadnej wartości.
Nastolatki, seks, seks i więcej seksu. Nic poza tym. Każda rozmowa sprowadza się do
jednego tematu. Nie ma rozmów na tematy inne tylko ten jeden.
Początkowo myślałam, że może coś z tego wyjdzie, nawet Amy mnie nie irytowała jak
widzę większość osób. Fabuła zaczęła się fajnie, ot nijaka socjalnie nastolatka nagle
zachodzi w ciążę i wszystko się zmienia. Dość ciekawy temat, miałam nadzieję, że to coś
super, skoro już ciągną piąty sezon. Jednak ja po prostu nie dałam rady. Już nawet
pomijając fabułę, która jest cienka jak papier toaletowy, weźmy aktorstwo. Przecież dzieci
w podstawówce lepiej potrafią wypowiadać swoje kwestie niż ci tak zwani aktorzy. Robią
wszystko na "odwal się". zero jakiegokolwiek zaangażowania. Chyba nawet i reżyser nie
ma do nich już siły, może ich już skreślił bo kto przepuszcza takie coś do obiegu?
Dziwi mnie taka wielka popularność tego gniota. Chociaż nie. Amerykańskie nastolatki
wielokrotnie pokazały, że ich gust jest po prostu tragiczny. Kolejny przykład tego jak to
podrzędny serialik o niczym staje się hitem a wiele innych, lepszych seriali idzie do
kasacji. Bo to co się w tym serialu wyprawia naprawdę mnie załamuje.
Nie polecam tej beznadziei nikomu. nawet własnemu wrogowi bym tego nie poleciła.

ocenił(a) serial na 10
tess_harding_2

A pomyślałaś, że twórca chce ustrzec "Amerykańskie nastolatki" przed nieplanowaną ciążą i jej konsekwencjami? Przecież w ostatnich latach jest to sporym problemem. Kto wie, może to dobry przekaz... Chociaż moim zdaniem powinno być w nim więcej dramaturgii. Nie oglądałam jeszcze wszystkich odcinków ale przydałaby się jakaś epidemia choroby przenoszonęj drogą płciową lub ukazanie jak łatwo jest zarazić się wirusem HIV. Najlepiej działa metoda wstrząsowa :)

użytkownik usunięty
tess_harding_2

nie dziwne.
ze mną było podobnie.
pierwsze 12 odcinków w zasadzie tu nie ma czego komentować bo zarówno fabuła jak i gra aktorska pozostawiały wiele do życzenia.
zachęcony wysoką oceną jak i komentarzami na temat tego serialu postanowiłem na siłę jakoś dokończyć pierwszą serię.
niestety druga połowa sezonu może i była nieco lepsza ale i tak bez rewelacji.
przez większość odcinków praktycznie nic się nie dzieje w kółko to samo.
jeden z najgorszych seriali jakie kiedykolwiek miałem okazję oglądać.

ale amy jest słodka ona ratuje ten serial

użytkownik usunięty
klonex

już bardziej jej serialowa siostra bądź ta Adrian.
Amy raczej nie przynajmniej wg mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones