Tajemnica Amy
powrót do forum 4 sezonu

Zaczął się już sezon 4 no i nie powiem, ale zapowiada się nieźle :) Jestem bardzo ciekawa jak się to wszystko potoczy, a najbardziej tego czy może Ben rozwiedzie się z Adrian, skoro !!!!SPOILER!!!! jednak nie mają już razem dziecka. Oraz oczywiście czy Amy będzie razem z Rickym już do końca ;)

ocenił(a) serial na 10
Effy93

Rickiemu i Amy jak najabrdziej kibicuje! Co do Bena i Adrian, myślę ze się nie rozwiodą, ale będą przechodzili przez cieżki okres;p

mentalistka00

Aaaaa!!!
Coraz bardziej kocham ten serial.
SPOILER
Ricky i Amy razem są cudowni, całe 2 sezony czekałam, aż w końcu się zejdą (bo w 3 już było wiadome, że mają się ku sobie)
I John jest takim słodziakiem....Uwielbiam postać Adrian więc jej kibicuję, ale nigdy nie lubiłam Bena ;/

ocenił(a) serial na 9
BlackWall

Ben jest trochę samolubem i rozpuszczonym jedynakiem.

Seyonne

Dokładnie, Ben jest wkurzający, jego ojciec tak samo. Lubiłam go w 1 sezonie, a od 2 jest nie do zniesienia...

ocenił(a) serial na 7
treepsy

ja Bena nie lubiłam strasznie, bo umiał powiedzieć przez cały 1,2 i pół 3 sezonu tylko 1 zdanie a mianowicie "I love you Amy'.. odkąd oświadczył się Adrian to nawet był całkiem, a teraz nie wiem, bo jestem dopiero na 21 3 sezonu, bo tłumaczę i oglądam od razu, a Leo.. Leo wymiata zawsze! :D

ocenił(a) serial na 10
banan20

hej czy przetłumaczyłeś ostatnie odcinki 3 sezonu . ?

BlackWall

A gdzie znajdę online sezon 3-5 z pl?

ocenił(a) serial na 4
Effy93

[możliwe spojlery]
Kto jak kto, ale Adrian mnie przeraża...
A Amy i Ricky mogli by mieć chociaż przez kilka odcinków spokój, a tu ciągle coś. Albo wiadomość od Adrian, albo ta kobieta od studiów... Scenarzyści chyba nie piszą im szczęśliwego zakończenia...
[możliwe spojlery]

olislava

>Scenarzyści chyba nie piszą im szczęśliwego zakończenia...

I bardzo dobrze! ;)

ocenił(a) serial na 5
Effy93

No ja już od 3 sezonu polubiłam ten serial, bo wcześniej mnie nudził. :)
Co do Amy i Rickiego są mi obojętni, tylko mi Amy cały czas denerwuje, a Adrian i Ben...no cóż Adrian lubię najb. więc jej kibicuję z Benem . :)

ocenił(a) serial na 8
sweetxrabbit

Ja bardzo lubię Amy i Rickyego , chociaż Amy mnie denerwuje;P
Za to Rickyego uwielbiam :D
Ben jak to Ben, nudny trochę :P
Adrian też jest świetna, ale nie chcę żeby rozbijała związek Amy i Rickyego ;)

ocenił(a) serial na 5
Adus906

No ja w sumie też. :) Chcę żeby zostały te pary , tak jak teraz są. :)

ocenił(a) serial na 10
Adus906

Adus906 mam pytanie czy ty bedziesz tlumaczyc 2 ost odcinki 3 sezonu ? bo spotkalam sie z twoimi tlumaczeniami ;)

ocenił(a) serial na 8
kasiunia960

Chyba ktoś tłumaczył jakieś odcinki końcowe, ale nie wiem na jakim etapie sa te tłumaczenia. Ja nie dam rady prędzej niż w przerwie świątecznej, ale jeśli nie będą do tego czasu przetłumaczone, to postaram się to zrobić ;)

ocenił(a) serial na 10
Adus906

a mogłabyś mi wysłać angielskie napisy do tych dwoch odcinkow bo nigdzie nie moge znaleźć ?

ocenił(a) serial na 8
kasiunia960

Pewnie, tylko podaj mi e-mail (chciałam ci wysłać PW, ale nie wiem dlaczego nie mogę) ;)

ocenił(a) serial na 10
Adus906

ja tez nie moge wysylać PW i dlatego pisze na forach ;) cathrine.96@wp.pl

ocenił(a) serial na 5
Adus906

To znaczy, że sezon 3 jest zrobiony do końca? Bo widziałam napisy najdalej do 25 odc.
/Btw, na priv można wysyłać, jeśli się ma 10 pkt

ocenił(a) serial na 10
Collony

ale napisow polskich do 25 odc ? bo ja mam do 24 odc wlacznie polskie napisy

ocenił(a) serial na 5
kasiunia960

Tak, na chomiku są do 25.

ocenił(a) serial na 10
Collony

oo musze poszukac ;) to moze zaczne robic do 26 odcinka napisy tylko adus906 musi mi wyslać ang napisy

ocenił(a) serial na 5
kasiunia960

O sorry, źle przeczytałam wcześniej :) Zachęcam, nie będę przynajmniej musiała cię cofać z tłum :)

ocenił(a) serial na 10
Collony

tylko moje tłumaczenie pewnie nie będzie super poprawne ;]

ocenił(a) serial na 10
Collony

w razie czegoś mogłabyś wnieść jakieś poprawki jeśli przetłumacze ? :)

ocenił(a) serial na 5
kasiunia960

Nie za bardzo lubię robić poprawki, ale okej. Tylko błagam, rób w SubEdicie. Kogoś napisy musiałam całe poprawiać, bo nie były robione programem.

ocenił(a) serial na 10
Collony

masz tu mojego meila cathrine.96@wp.pl i powiedz mi co i jak z tymi napisami jak je robic w programie ok .? ;) byłabym wdzięczna ;)

ocenił(a) serial na 8
kasiunia960

Wysłałam Ci już napisy. Skoro są do 25 odcinka, to ten 26 może dam radę przez weekend przetłumaczyć, albo możemy się podzielić po połowie odcinka. Jutro mogłabym zacząć tłumaczyć, ale nie wiem ile zdążę zrobić. ;)

ocenił(a) serial na 10
Adus906

mnie w ten weekend nie bedzie w domu ;/ a mogłabyś sama go zrobić. ja w tyg zaczne ogarniać ten program i myśle zeby w 4 sezonie coś tłumaczyć troche ;)

ocenił(a) serial na 8
kasiunia960

Postaram się w wolnych chwilach coś ogarnąć, ale nie wiem czy starczy mi czasu na cały odcinek, bo jednak mam więcej rzeczy do zrobienia niż myślałam...;/ ale spróbuję się za to zabrać ;)

ocenił(a) serial na 10
Adus906

okej dzięki ;) a nie wiesz może czemu mam problem z napisami niektórymi ? w miejsca polskich znakow dziwne znaki mi się pojawiają ?

ocenił(a) serial na 10
Adus906

już znalazłam ;)

ocenił(a) serial na 7
kasiunia960

sory dziewczyny wiem, że zawaliłam, ale tak mam na studiach, że czasu nie mam :( ale już mam zaczętą końcówkę 3 sezonutłumaczoną więc obiecuję w tym tyg się tym zająć, bo mam luźny tydzień ;* przepraszam ;( doczekajcie jeszcze ten tydzień ;) a Collony zrobi resztę 4 sezonu co zaczęła?

banan20

ma ktoś napisy do odcinka 26 seri 3 ????

ocenił(a) serial na 5
agaa016

Przecież banan20 napisała, że robi końcówkę. Wystarczy przeczytać.

Niby robię ten 4 sezon, ale powoli, bo czasu nie mam i jakoś słabo mi się też chce.

ocenił(a) serial na 7
Effy93

hmm a ja już obejrzałam 3 odcinki 4 serii i fajnie sie zaczyna:) lubie jak se te pary co teraz :)

tylko czeka m na dalsze tłumaczenia czyli od 4 odcina 4 serii..... nawet myślałam czy nie zacząć tłumaczyć, ale niestety nawet angielskich napisów nie mogę znaleźć

ocenił(a) serial na 7
bonesblood

Collony miała tłumaczyć.. ale nie wiem czy przestała czy jak

ocenił(a) serial na 7
banan20

a wiesz może gdzie umieszcza te tłumaczenia bo na dwóch najbardziej znanych portalach l niestety nie ma...:(

ocenił(a) serial na 7
bonesblood

zawsze były chyba na napiprojekt i na napisy24 a teraz od dłuższego czasu nic nie widzę.. :(

banan20

Wie ktoś może kiedy bedzie kontynuacja 4 sezonu ??

ocenił(a) serial na 5
Martka62

Nie ma jeszcze oficjalnej daty. Ale pewnie, jak zwykle, gdzieś z początkiem roku, zwłaszcza że już nakręcili cały sezon do końca.

ocenił(a) serial na 7
Collony

A wiecie coś może co z 14 odcinkiem? Bo jest napisane, że kolejny (15! a nie było 14!) będzie w 2012 i w seriach na FilmWebie nawet jest 14 pominięty, to jakaś pomyłka czy jak?..

banan20

Ma ktoś napisy do 6-13 odcinka 4 sezonu ???;)

ocenił(a) serial na 5
AAAAAAA_filmweb

Nie ma, są w tłumaczeniu. Naprawdę, wystarczy przeczytać parę postów wyżej.

Co do odcinków, to po prostu błąd. Na ameryk. stronach też znalazłam takie błędy. Następny będzie 14. Jak będą oficjalne informacje, to się poprawi :)

Collony

Mam jeszcze jedno pytanie posiada ktoś napisy do odcinków 23,24,25,26-sezonu 3??? Mam jakieś napisy z chomikuj ale są one jakieś dziwne ponieważ nie widać (ę,ą,ć,ł,ż) tylko jakies zanczki wyskakują ;/;/....

ocenił(a) serial na 10
AAAAAAA_filmweb

Hej a wysłałbyś mi te napisy z tym błędem ??? Bo ja nigdzie nie mogę ich znaleść ; )) Z góry dziękuje.. To mój mail: olusia494@buziaczek.pl.

Alexxandraaa

Jak by ktoś miał dojście do napisów 6 i reszty odcinków 4 sezonu to mile widziane info tu na forum z góry dzięki ;p

ocenił(a) serial na 10
AAAAAAA_filmweb

z tymi znacznikami to trzeba zmienić kodowanie przy zapisywaniu na UTF-8 ;) też miałam ten problem ;)

AAAAAAA_filmweb

Trzeba i tak oglądać

AAAAAAA_filmweb

Na lookmovies2.to

ocenił(a) serial na 10
Effy93

Ale się zryczałam na ostatnim odc. 3 sezonu - szok!
Co ten Ben wykombinował w 4, że tak go nie lubicie? Nie układa mu się z A. ?
Mnie irytuje Amy i Ricky :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones