PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226938}

Tajemnica wygasłych wulkanów

Under the Mountain
7,7 209
ocen
7,7 10 1 209
Tajemnica wygasłych wulkanów
powrót do forum serialu Tajemnica wygasłych wulkanów

Ja też szukałam tego serialu od jakichś 3 lat. Pamiętałam, że oglądałam go w przedszkolu i strasznie się bałam tych kolesi co leciało im błoto z twarzy....A jeszcze pamiętałam te tunele pod jeziorem i dwoje młodych ludzi, a także to że Ci faceci jeździli czarnym samochodem. I tyle miałam informacji....nie mogłam nigdzie znaleźć tego serialu. Też myślałam, że mi się to przyśniło...A jednak istnieje !!! :))) Znalazłam go dzięki pewnym Słowakom :P Ulga...idę sobie odświeżyć pamięć i pooglądać urywki na youtube :) Pozdrawiam wszystkich, którzy szukali szukali aż wkońcu znaleźli :) Nie, nie oszaleliście :P

leszczusia

Dokładnie!! Mogę się podpisać ! Dzisiaj odnalazłem :) Nie mogę też sobie przypomnieć dwóch seriali animowanych - jeden był o jakieś planecie otoczonej polem siłowym, której bronił jakiś "bohater" w jakimś statku kosmicznym i drugi o grupie żołnierzy w kosmosie i i ich statkach. Normalnie strasznie mnie to męczy! Może ktoś wie?!kiedyś udało mi się zidentyfikować i odnaleźć - "The Storyteller" !!! To był sukces :)

felis5

Ha już mam :) "Starcom"!!!!

leszczusia

Tak, to błoto i śluz spływający z twarzy doskonale też pamiętam... ten serial był mocny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones