PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633726}

Tajemnice Laketop

Top of the Lake
7,1 14 692
oceny
7,1 10 1 14692
7,7 7
ocen krytyków
Tajemnice Laketop
powrót do forum serialu Tajemnice Laketop

Ten serial na pewno zapamiętam na długie lata, takich perełek nie ma zbyt wiele dzisiejszej TV. Polecam dojrzalszym serialomaniakom.

ocenił(a) serial na 10
mitrus80

2 sezon podobno ma być kompletnie inną historią, jestem ciekaw jak to wyjdzie, myślę że pierwszego nie przebije ale i tak się cieszę że postanowili coś jeszcze dodać.

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

bardzo ciekawy , momentami mial slabsze chwile ale i tak bardzo dobry

mitrus80

bez wątpienia jeden z najgorszych

Marek84

Dokładnie. Właśnie dzisiaj go wymęczyłem. Ta Robin to flaki z olejem. Strasznie nudny, zero emocji czy napięcia. Wszystko jakoś tak naciągane. Najnudniejszy serial/film jaki oglądałem w tym roku.

ocenił(a) serial na 3
SadaKid

lubie kryminaly ale ten jest tak zrealizowany ze trwa wiecznosc, przeciagane sceny nudne jak w modzie na sukces, obudzic sie mozna przy scenach erotycznych, chyba po to one są. polecam omijać

ocenił(a) serial na 5
SadaKid

Hahaha dokładnie.

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Serial jest rewelacyjny. Ale raczej nie dla wielbicieli filmów akcji. Obok głównego wątku liczą się smaczki, drugoplanowe postacie, atmosfera mrocznego dziwactwa. To kino autorskie (kto widział "Fortepian"?). Komu się serial podobał, polecam "The fall".

ocenił(a) serial na 5
MagJa5

No tak, jak ci się nie podobał to znaczy, że jestem fanem kina akcji .... ehhh bravo.

MagJa5

Równie klimatyczny ten Fall? Nie przepadam za serialami, ale dla takich filmów jak TopLake robię wyjątek. Dla Fall warto zarwać parę wieczorków?

mitrus80

Dziękuję za ten wpis i pociechę, że kinomani też dotarli do tego serialu. Szkoda, że żaden z recenzentów FW nie pokusił się o rzetelną wypowiedź - ale cóż, może boją się, że nie sprostają tematowi ;)
W każdym razie kawał dobrego kina. Rzeczywiście gorąco polecam tym dojrzalszym - i niekoniecznie serialomaniakom.

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

Warto na przykład dla G. J - świetny dosyć humorystyczny, ale też dający do myślenia przerywnik na drugim planie. Autentyczny klimat miejsca, dobra historia i dobrze napisane i zagrane postacie. I piękne krajobrazy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones