PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 064
oceny
7,1 10 1 36064
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

CUDOWNY

ocenił(a) serial na 9

Ten serial jest cudowny zaczalem go ogladac w 2012r niedawno i uderzył w moje serce, szkoda ze juz przestali go kręcic i ze nie leciał on od 2012r , bo w 2001 bylem z amaly na niego

ocenił(a) serial na 10
Arkadiusz_film

ja też tak sądzę ale ja zaczynałem go oglądać w 2010 2 miesiące przed końcem jego kręcenia i w sumie udało mi się nadrobić 10 lat w dwa miesiące bardzo fajny serial i też byłem za mały w 2001 na niego

ocenił(a) serial na 10
Arkadiusz_film

Oj uderza Smallville w serce, uderza :) Ja pierwszy raz zobaczyłem serial w 2003 r (miałem 13 lat) na TVN. Puszczali 1 sezon coś około 15/16 odc. Wkręciłem się w niego na maxa mi iż wcześniej po zapowiedziach na TVNie stwierdziłem - bieda nie ma co oglądać :D. Ale nie wiedziałem wtedy jeszcze ze jest to opowieść o młodym Supermanie, którego (jako bohatera komiksowego) podziwiam.

lexus123

Ja komiksów w ogóle nie czytam, bo nie lubię. Jednak serial Smallville bardzo mnie wciągnął choć przyznaje oglądałem go pierwszy raz chyba w 2010 roku od pierwszych sezonów teraz Jestem przy 9 także przez 2 lata jeszcze go nie obejrzałem hehe.

ocenił(a) serial na 6
Arkadiusz_film

Od pierwszego sezonu zacząłes oglądać ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones