PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 041
ocen
7,1 10 1 36041
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

Czemu ocena tylko na 7

ocenił(a) serial na 9

Czemu ocena tylko na 7 przecież jak na tamte czasy to serial rewelacyjny

ocenił(a) serial na 7
bigdady33

Końcowe 2 sezony są strasznie nudne, więc 7 zasłużone.

ocenił(a) serial na 10
kolsol

Przecież dwa ostatnie sezony były ciekawe. Clark bardzo mi się podobał jako taki nieco mroczniejszy Superman a jego romans z Lois nabierał rumieńców, Zod był świetny, był fajny wątek z wrogością wobec super bohaterów i ustawą o rejestracji przypominający marvelowskie Civil War, ciekawe były też wypady na Earth-2, herosi w końcu zaczęli tworzyć bardziej zgrany team z siedzibą w Watchtower, fajnie zostały pokazane nowe postacie jak Conner Kent i Hawkman. Moim zdaniem poziom ostatnich dwóch sezonów nie odbiegał dużo od poprzednich.

ocenił(a) serial na 10
bigdady33

Nie przejmuj się ją za same 4 sezony dam 10. Potem też jest spoko,ale 9 sezon z Zodem jest rewelacyjny.

ocenił(a) serial na 7
batesmotel27

Ponieważ ten serial jest przeciągnięty do granic wytrzymałości. Współczesne seriale mają po 10 - 15 docinków na sezon, przez co akcją jest zwarta. Do tego motyw z Laną od 3 sezonu już był tak nudny, że aż szkoda gadać.

Humalien91

Ostatnio czytałam, że twórcy sami przyznali, że powinni zakończyć wątek Lany wcześniej i w ogóle inaczej to wszystko pospinać, bo za długo to trwało. I ja się im nie dziwię, bo tak jak powiedziałeś, tych dwoje do siebie nie pasowało, przez co ich związek był strasznie pospolity. Ogólnie nie mam nic do Lany, bo zauważyłam że powstały dwa skrajne obozy oceniające urodę i charakter obu dziewczyn Clarka, ja Lanę lubiłam, po prostu jej rola jako tej pierwszej miłości była zbyt rozciągnięta w czasie i mnie np: denerwowało, że wciąż wracała i wracała. Tak samo denerwowało mnie to, że na siłę robiono z niej świętą. Laska miała co najmniej dwa poważne związki przed Kentem, długotrwałe. Z Whitneyem była co najmniej dwa lata (tyle widzieliśmy, ale związek zaczął się wcześniej, w dodatku koleś wyjechał na wojnę...), z Jasonem co najmniej rok, nic by się nie stało gdyby się z którymś przespała, ale nie, zrobiono z niej dziewicę orleańską. Śmiało mogli ją zeswatać z tym Leksem, zrobić z tego dobry związek, nie żaden toxic, a potem doprowadzić do innego powodu "zemsty Luthora", można było się jej pozbyć w trochę inny sposób po prostu.
W ogóle twoja wypowiedź jest jedną z najmłodszych tutaj, zacząłeś oglądać serial od nowa?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones