PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 052
oceny
7,1 10 1 36052
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

Koniec serialu, koniec aktorów ? zaledwie jakieś ogony i epizody, dużo nie zyskali ... Welling zagra z Costnerem ale to i tak niewiele

ocenił(a) serial na 9
maximus_

Serio? Welling zarobił tyle hajsu, że jakoś niespecjalnie pcha się do wszystkich prodkucji. Będzie chciał, to w czymś zagra. Kristin Kreuk gra teraz w serialu "Piękna i bestia". Choć serial był zagrożony, to dostał zielone światło na 3 sezon. Mało tego, Kristin była też w innych produkcjach. Fakt faktem, żaden z aktorów ze stałej obsady wybitny nie był, więc to też się odbija na tym, że mało ich widzimy na ekranie.

adameczek1314

myslę że nie do końca chodzi tu o pieniądze, za długo ten serial trwał przez co lata lecą i szanse odchodzą

ocenił(a) serial na 9
maximus_

A ja myślę inaczej. Choć jak już wspomniałem, żaden z aktorów wybitnym nie jest, więc szukają kogoś lepszego ;)

adameczek1314

a bo to w hollywood trzeba być wybitnym :) to tak jak na naszych salonach doda i siwiec rządzi :D

ocenił(a) serial na 9
maximus_

Jeśli chcą zarobić dużo hajsu, to wezmą kogoś bardziej lepszego od np. pana Wellinga, który prawdziwym aktorem nie jest, a do roli Supermana wypatrzyli go gdzieś na plaży. Z resztą, Hollywood ma zwyczaj zatrudniać aktorów którzy są na fali, niż tych co są jacyś "zapomniani", bo to im zapewni większe zyski ;)

adameczek1314

no tez o to mi chodziło, pod koniec serialu oglądalność była na poziomie tylko 1,5 mln, więc nikła popularność, trzeba było skończyć wcześniej

adameczek1314

Kreuk gra tak samo drętwo jak w "Smallville"....Jej jedynym plusem jest uroda. Talentu aktorskiego, moim zdaniem to Ona nie ma.

ocenił(a) serial na 9
Damx123

Dlatego nigdzie jej nie widzimy prócz słabych seriali dla nastolatek ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones