PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 064
oceny
7,1 10 1 36064
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

Lex

użytkownik usunięty

Rowniez z gadzam sie z Wami ze serial jest naprawde ciekawy. Mnie natomiast najbardziej interesuje postac Lex`a. Moim zdaniem ten obraz jaki ogladamy jest rozny od tego z filmu. Bardziej podobny do filmowego Lexa jest jego ojciec z serialu.
Tutaj Lexa dostrzegam jako osobe:
- majaca jakies (chociaz minimalne) uczucia, zalezy mu na przyjaciolach (na ich zyciu)
- swietny zmysl do robienia biznesu - w filmie moze tez jest to przedstawione ale w tym serialu jest to bardzije uwidocznione i wiecej czasu jest temu posiwiecone - niemal w kazdym odcinku zauwazamy ze Lex obmysla plan jak tu zarobic na czyms.
- dziala w miare legalnie. Czesto mowi ze jego ojciec znowu zlamal jakies przepisy w jednej z fabryk i potem on przez to ma klopoty.
- Stara sie by inni go lubili, w filmie byl zimnym draniem o ktorego wzgledy wszyscy zabiegali a on z nikim sie nie liczyl.

Czasami zal mi ze ten gosc jest niby tym Lexem, ktory tak bardzo bedzie chcial zniszczyc supermana. Jakos mi troche to nie pasuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones